iPad değişimi sonrası gelecek cihaz sıfır mı?

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar iPad 7. nesil kullanıcısıyım. Cihazımın pili ilk zamanlara göre bayağı az gitmeye başlamıştı ve yavaş şarj alıyordu. Garantisine de 1 ay falan vardı. Bugün yetkili Apple servisine götürüp durumu söyledim. Şarj cihazıyla birlikte servise teslim ettim.

Şöyle bir posta geldi:
Servis noktamıza teslim etmiş olduğunuz cihazınızda yapılan incelemeler sonucunda arıza tarafımızdan doğrulanmış olup yeni cihaz siparişi verilmiştir. Yeni cihaz normal şartlarda en geç 5 iş günü içerisinde servisimize ulaşmaktadır.
Yeni cihaz servise ulaştığı zaman, değişim işlemleri tamamlanıp tarafınıza bilgi verilecektir.

Şimdi kafama şu soru takıldı, yeni verecekleri cihaz sıfır kutulu cihaz mı yoksa yenilenmiş cihaz mı verecekler?

Apple tarafından yenilenmiş cihaz alacaksın. Bunu da şu yöntem ile anlayabilirsiniz.
iPhone'unuzun(ya da ipad) model numarasını Ayarlar > Genel > Hakkında bölümünde yer alan Model etiketinin sağ tarafında görebilirsiniz. Model numarasında önemli olan ilk harftir. İlk harf “M” ise, telefonunuz orijinal (kullanılmamış) bir cihazdır. İlk harf “N” ise, telefonunuz yenilenmiş bir

Umarım üst modeli verilir.
@Turk Kahvesi

Merhaba, sonuç ne oldu acaba bilgilendirebilir misiniz? Yeni bir ipad 7 mi yoksa bir üst model mi verildi size?
Merak edenler için ben yazayım, aynı model yeni bir cihaz verildi. Yani cihaz komple değişti. Hoş, yeni verilen cihazın ekranında çizikler vardı onu da iade ettim. Bir defa daha değiştireceklermiş. Beyaz ince bir kutu da geliyor cihaz.

Dosya Ekleri

• 67092230989__CD82AE18-2E45-49DD-A815-18E44E75E82F.jpg
    67092230989__CD82AE18-2E45-49DD-A815-18E44E75E82F.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı