iPad dosya aktarma

Daha fazla  
Dostlar merhaba, 3 gün önce pupadan iPad mini 4 64 GB modeli aldım ve böylece Apple camiasına ilk adımımı atmış bulundum lakin almadan önce araştırdığımda herkes tablet kategorisinde iPad en iyisidir, rakipsizdir Apple şöyle kullanıcı dostudur iOS böyle stabil şöyle kolay işletim sistemidir çok basit işletim sistemidir dediler ve ben de merak ediyordum. Zaten böylece ilk Apple cihazımı satın aldım lakin Android telefonumda film, müzik, fotoğraf atma işlemini USB kablosu ile PC'ye bağlayıp açılan pencerede sürükleyerek yaptığım işlem iPad'de işkenceye döndü resmen. Buraya konu açmadan önce internette forumlarda baktım kimisi diyor ki X programıyla çok kolay, başka biri gelmiş bilmem ne uygulamasını indir onunla çok kolay diyor, diğeri gelmiş 3 günlük cihaza jailbreak yap ondan sonra çok kolay diyor. Resmen sinirden deliye döndüm yahu Androidd'e 2 tıklama 1 sürükleme işlemi ile yaptığım şey iPad'de yani iOS'ta bu kadar zor olmamalı. Lütfen bana bu işkencenin bir kısayolunu söyleyiverin dostlar. Hani Apple kullanıcı dostuydu ? Hani Android'den iOS'a geçince "ohh be dünya varmış" diyen Apple kullanıcısı arkadaşları buraya alalım. Acaba ilk Apple deneyimim olduğu için ben mi beceremiyorum, bilen birisi bu işin basit yolunu anlatsın lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı