iPad ile Airprint olmadan çıktı almak

DODO91

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11. Gen, MX350, 8/256.
Meslek
Öğrenci.
Arkadaşlar merhaba, acaba bir iPad ile airprint olmadan bir dönüştürücü ile çıktı nasıl alabilirim? Bir uygulama var mı? Ya da Direkt Dönüştürücüyü Bağlayarak Yazdır'a Basarsam yazdırır mı ona göre bir İpad alıcam

Ah bu sorunun cevabını ben de bilsem. Ne yaptıysam alamadım. Buradan sizin aracılığınızla ben de faydalanayım bari. Elimde şöyle bir Wi-Fi olmayan yazıcı var. Ve boş boş bekliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_0264.jpeg
    IMG_0264.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 18
Ah bu sorunun cevabını ben de bilsem. Ne yaptıysam alamadım. Buradan sizin aracılığınızla ben de faydalanayım bari. Elimde şöyle bir Wi-Fi olmayan yazıcı var. Ve boş boş bekliyor.

Buldum sanırım, airprintsiz olarak bir yazıcının kablosunu, dönüştürücü taktığımız IPad'e takıyoruz ardından dosyamızın ya da resmimizin yazdır tuşuna tıklıyoruz ve yazdırıyor, yine kendim çözmek zorunda kaldım!

Buldum sanırım, airprintsiz olarak bir yazıcının kablosunu, dönüştürücü taktığımız IPad'e takıyoruz ardından dosyamızın ya da resmimizin yazdır tuşuna tıklıyoruz ve yazdırıyor, yine kendim çözmek zorunda kaldım!
ben type c çoğaltıcı aldım ipade ve iphone bağladım yazıcıyı kablo ile ama görmedi ek program vs mi indirdiniz çoğaltıcıyı görüyor aygıtlar ama yazdır diyince airprint kısmı geliyor.

bazı printerlarda, print alacağın dosyayı ayarladığın email adresine yollayarak direkt olarak çıktı alabiliyorsun.

Geri
Yukarı