iPad ile beraber Windows bilgisayar ve Android telefon kullanılır mı?

Niki Lauda

Decapat
Üniversitede not tutmak önceliğiyle tablet almayı düşünüyorum. Biraz araştırdım, 7. nesil iPad ve Apple pencil almayı düşünüyorum. Daha önce hiçbir Apple ürünü kullanmadım.
Yeni bir bilgisayar da almak zorundayım. Mac yerine Windows kullanmayı düşünüyorum. Çünkü hem öyle alıştım hem zaman zaman oyun oynadığım da oluyor.
Apple ürünlerinin de kendi ekosistemi içinde optimum kullanıcı deneyimi sağladığını biliyorum.

iPad ile beraber Windows bilgisayar ve Android telefon kullandığım takdirde, herhangi bir sıkıntı çeker miyim?

Deneyimlerinizle beraber farklı kombinasyon önerilerinizi, varsa tablet deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Kullanabilirsiniz. Apple sadece kendi uygulamarını kullanır.

Açıkçası bir sıkıntı çekemezsin ama sırf bunun için alacaksan ipad gereksiz. Ucuz alternatif olarak buna bakabilirsin.

Açıkçası bir sıkıntı çekemezsin ama sırf bunun için alacaksan ipad gereksiz. Ucuz alternatif olarak buna bakabilirsin.

Altı yıl kadar kullanma gibi bir durumum var. Bir defasında Samsung Tab 10.1 satın aldım. Birkaç yıl içinde kullanılamaz hale gelmişti. Samsung ürünlerine Apple kadar uzun süre yazılım güncellemesi sağlamıyor diye biliyorum. Apple Pencil ve iPad fiyatı birlikte, S6 Lite'dan 1000 TL kadar daha fazla. Bu fiyat farkına da değeceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı