iPad Mini 1 Jailbreak ile uyumlu mu?

9.3.5 iyidir kullan bence ya.

Yapmak istediklerini söyle ister yardımcı olayım.

İlk olarak hocam Safari ve Chrome'da Google Drive videoları yüklenmiyordu ayrıca YouTube++ gibi uygulamalar korsana giriyor mu? Girmiyorsa anlatırsanız sevinirim. Ayrıca güvenli dediğiniz URL'ler veya kaynaklar varsa yazarsanız sevinirim.

İlk olarak hocam Safari ve Chrome'da Google Drive videoları yüklenmiyordu ayrıca YouTube++ gibi uygulamalar korsana giriyor mu? Girmiyorsa anlatırsanız sevinirim. Ayrıca güvenli dediğiniz URL'ler veya kaynaklar varsa yazarsanız sevinirim.

Korsana giriyor mu bilmiyorum ama ben YouTube tweaklerini kullanmadan edemezdim. Bir tweak ile bir çok iş yapılabiliyor. Video indirme, arka planda dinleme, reklamları engelleme vs.

Diğer soruna ise hiç denk gelmedim. Bilemiyorum o yüzden.

Yükleyeceğin tweaklerin orijinal reposunu bulursan onlar güvenilir. Şimdi bir çok repo var hangi birini yazayım ki? Ve ek olarak her repoda istediğin tweak olmuyor😁

Bunlar benim işime yarayan örnek olarak.

696A66AF-E096-4B65-95C1-083489F13E39.png

Hocam elimde iPad mini 1 car siz nasıl Jailbreak attınız?

Hocam Cydia Impactor ile Phoenix'in Jailbreak dosyasını atmıştım sonra devamını şöyle yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı