iPad Mini 6 alınır mı?

Boyutunun küçüklüğü oyun için daha alınabilir kılıyor. Cellular özellikli olanı alırsan kendi hücresel verisi de olur Wi-Fi umurunda olmaz.

Hocam normal olanla aradaki fiyat farkı nedir? Ve nasıl oluyor o iş bildiğiniz SIM kartı mı takıyoruz tam anlamadım o olayı.

Oyun için harika bir cihaz, kendim neredeyse 2 yıldır kullanıyorum ve soru sormak istersen cevaplarım 👍

Hocam ısınma problemi oluyor mu? Ve sizin görüşleriniz nedir eksileri artıları.

Hocam normal olanla aradaki fiyat farkı nedir? Ve nasıl oluyor o iş bildiğiniz SIM kartı mı takıyoruz tam anlamadım o olayı.
Konuşma ve dakika olmadan sadece internet paketi alıyorsun tabii birkaç bin lira fiyat farkı var. SIM takılıyor yani operatöründen alacaksın bir tane ona.

Hocam ısınma problemi oluyor mu? Ve sizin görüşleriniz nedir eksileri artıları.

Air 5 ve iPad 9 deneyimlemiş birisi olarak mini 6 aralarında en az ısınan cihaz diyebilirim.

İyi yönleri.

Tek el kullanımı ve ideal boyut.
Type-C 3 ve DisplayPort desteği.
80 MHz Wi-Fi 6 ile iyi bir bağlantı deneyimi.
M serisi işlemcili modellerden sonra en güçlü cihaz.
Geri şarj desteği ve LED flash.

Kötü yönleri.

60Hz ekran.

Ben ilk üretim aldığım için jelly ekran sorunu vardı ve uzun bir süre kullandıktan sonra cihazı değişime verdim.

Yeni üretilen cihazlarda sorun yok.

SIM kartlı modeli almayın, her yerde bir Wi-Fi ağı var ve boşuna şarjınız hızlı tükenmesin.

Air 5 ve iPad 9 deneyimlemiş birisi olarak mini 6 aralarında en az ısınan cihaz diyebilirim.

İyi yönleri.

Tek el kullanımı ve ideal boyut.
Type-C 3 ve DisplayPort desteği.
80 MHz Wi-Fi 6 ile iyi bir bağlantı deneyimi.
M serisi işlemcili modellerden sonra en güçlü cihaz.
Geri şarj desteği ve LED flash.

Kötü yönleri.

60Hz ekran.

Ben ilk üretim aldığım için jelly ekran sorunu vardı ve uzun bir süre kullandıktan sonra cihazı değişime verdim.

Yeni üretilen cihazlarda sorun yok.

SIM kartlı modeli almayın, her yerde bir Wi-Fi ağı var ve boşuna şarjınız hızlı tükenmesin.

Hocam şarjı nasıl uzun gidiyor mu? Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

Hocam şarjı nasıl uzun gidiyor mu? Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

Şarjı her elektronik üründe olduğu gibi oyunlarda hızlı tükenmekte, normal gün içerisinde kullanım senaryosunda 7 saat gibi ekran süresi veriyor.

Şarjını bitirene kadar oynamadım hiç ama 2 saatlik aktif oyun oynamanın ardından şarj %35 civarı düşüyor.

Apple 10 saat pil ömrünün olduğunu iddia ediyor ama tamamen ruh hastası kullanım modu ile Wi-Fi ve her şey kapalı parlaklık en kısık modda ölçüyorlar sanırım 😅

Şarjı her elektronik üründe olduğu gibi oyunlarda hızlı tükenmekte, normal gün içerisinde kullanım senaryosunda 7 saat gibi ekran süresi veriyor.

Şarjını bitirene kadar oynamadım hiç ama 2 saatlik aktif oyun oynamanın ardından şarj %35 civarı düşüyor.

Apple 10 saat pil ömrünün olduğunu iddia ediyor ama tamamen ruh hastası kullanım modu ile Wi-Fi ve her şey kapalı parlaklık en kısık modda ölçüyorlar sanırım 😅

Teşekkürler hocam en yakın zamanda mini 6 alacağım bütçemi biraz aşıyor ama değer diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. İyi geceler hocam.

Teşekkürler hocam en yakın zamanda mini 6 alacağım bütçemi biraz aşıyor ama değer diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. İyi geceler hocam.

Uzun süre güncelleme ömrü ve performansı için değer, güçlü cihaz için Air 5 öneren fazla olur ama tepsi gibi bir alet ile oyun oynanmıyor.

Mini 6 sanırım dünyadaki en güçlü ufak tablet.

Geri
Yukarı