iPad mini 6 vs iPad 10. nesil

Kerim05

Centipat
Daha fazla  
iPad Mini 6 jelly bean effect olmasına rağmen iPad 10. nesil yerine tercih edilir mi? Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minik bir canavar olduğu için tercih edilebilir fakat jöle ekran rahatsız edecekse ve büyük tablet isteniyorsa 10. nesil iyidir.

Jöke ekran sadece scroll yaparkense hiç sıkıntı olmaz diye düşünüyorum gerçi dik şekilde oynanan oyunları da oynamadığım için hiçbir şekilde sıkıntı olacağını sanmıyorum, küçük ekrana alışılır ama uzun ömürlülük açısından 10. Nesili tercih etmek istemiyorum A15 bionic varken aynı fiyata yani.

Jöke ekran sadece scroll yaparkense hiç sıkıntı olmaz diye düşünüyorum gerçi dik şekilde oynanan oyunları da oynamadığım için hiçbir şekilde sıkıntı olacağını sanmıyorum, küçük ekrana alışılır ama uzun ömürlülük açısından 10. Nesili tercih etmek istemiyorum A15 bionic varken aynı fiyata yani.

Aynı şekilde arada kalmıştım fakat iPad 8 aldım ikinci el. O zamana dönsem ikiye bölerek kullandığım zaman sorun olmasın diye yine iPad 10 alabilirim fakat iPad Mini 6 çok iyi seçenek. Mini olmayan iPad'leri tutması zor ve ağır.

Aynı şekilde arada kalmıştım fakat iPad 8 aldım ikinci el. O zamana dönsem ikiye bölerek kullandığım zaman sorun olmasın diye yine iPad 10 alabilirim fakat iPad Mini 6 çok iyi seçenek. Mini olmayan IPad'leri tutması zor ve ağır.

Laptopum bir satılsın da tablet parası çıkacak büyük ihtimal mini alırım ama bakacağız. Hala devam ediyor araştırmalarım.

Bende ikisi arasında kaldım. Sen hangisini tercih ettin?

Ben laptopu satamadım ama satsaydım şu an mini 6 almıştım Mediamarkt'a gidip test ettim ikisini de jelly screen bile rahatsız etmedi beni de laptop satılmayınca para çıkmadı.

Geri
Yukarı