iPad mini 6'yi telefon yerine kullanmak mümkün mü?

AMDİslemci

Centipat
Daha fazla  
Celluar modelini alacağım. Hem tablet hem de telefon gibi kullanmak istiyorum, AirPods alıp tablet çantada iken telefonu açabilecek. 26k'ya hem iPad hem IPhone'un olmuş olacak küçük ekran sevmiyorum şu anda alınabilecek en düşük iPhone modeli bence 13 o da 37k fiyata satılıyor. Bence değmez iPad 60 Hz iPhone'da 60 Hz ve daha büyük ekran.

Celluar modelini alacağım. Hem tablet hem de telefon gibi kullanmak istiyorum, AirPods alıp tablet çantada iken telefonu açabilecek. 26k'ya hem iPad hem IPhone'un olmuş olacak küçük ekran sevmiyorum şu anda alınabilecek en düşük iPhone modeli bence 13 o da 37k fiyata satılıyor. Bence değmez iPad 60 Hz iPhone'da 60 Hz ve daha büyük ekran.
Merhaba. Bildiğim kadarıyla iPad'lerin cellular modellerinde arama özelliği yok, hat sadece internet için kullanılıyor.

Celluar modelini alacağım. Hem tablet hem de telefon gibi kullanmak istiyorum, AirPods alıp tablet çantada iken telefonu açabilecek. 26K'ya hem iPad hem IPhone'un olmuş olacak küçük ekran sevmiyorum şu anda alınabilecek en düşük iPhone modeli bence 13 o da 37k fiyata satılıyor. Bence değmez iPad 60 Hz IPhone'da 60 Hz ve daha büyük ekran.

Sadece hücresel olarak kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı