iPad mini sıfırlama menüsünde iCloud nasıl silinir?

Cihan Karacalı

Yoctopat
Daha fazla  
Selam. İlk öncelikle elimde 2014 yılında almış olduğum oldukça eski bir iPad minim var uzun zaman sonra çıkardım gün yüzüne.
Lakin şöyle bir sıkıntım var. iPad kurulum menüsünde (merhaba ile başlayan kısım) ve etkinleştirme kilidi kısmındaki ICloud'um uzun bir süredir blokeli eski telefon numaram kayıtlı ve bu yüzdende e postayı kurtaramıyorum kaç kere denedim destekten her neyse iCloud hesabımı silemediğim için IPad'i açamıyorum.
Yaptığım işlemlere gelecek olursak ITunes'den sıfırladım, sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm video izleyerek başlatma menüsünden 3 kere ekran tuşuna tıklayarak ayrı bir panel açıp oradan denedim fakat ne yaptıysam iclodumu silemedim başka iCloud ekliyemedim.
Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer faturası varsa desteğe yazarak yardım isteyebilirsiniz. Onun dışında sıfırlamadan önce birkaç ayarı kapattığınızda iCloud istemeden iPad'inizi kullanabiliyordunuz sıfırladıktan sonra.

Tabii ki de var hala duruyor Apple desteğe fotoğrafını çekip yollamammı gerek?

Süper o zaman. Servisle değil de Apple Destek ile iletişime geçin. Onlar size yardımcı olacaklar.

0216 282 16 22

Evet. Ya da en yakın Apple servisine fatura ile gidebilirsiniz.

Bir de şey soracağım faturası olsun olmasın gidince para ödüyor musunuz acaba.
Süper o zaman. Servisle değil de Apple destek ile iletişime geçin. Onlar size yardımcı olacaklar.

0216 282 16 22.

Maalesef faturası yokmuş var biliyordum cihaz alınırken fatura çıkartılmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı