iPad Mini'yi Telefon Olarak Kullanma

DrKatil

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
iPad miniyi telefon olarak kullanmak için ne yapmam gerekiyor. Tablette sim kartı takılabiliyor sadece interneti kullanabiliyorum ama ne bir arama nede mesaj atabiliyorum. iPhoneislam diye bir grup phoneitipad uygulamasını yapmışlar, bunu da yükleyemedim. Zaten bu uygulama hakkında güncel bir yazıda bulamadım. Bu konu hakkında fikriniz var mı yada daha önceden bu tarz bir şey yapan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama yapmak için interneti kullanıyormuş buda. İstediğim böyle birşey değildi.

Ben de zamanında araştırdım fakat bir türlü yapamadım. Belki jailbreak ile olabilir ama onun da önlemini almışlardır yani nerdeyse imkansız :)

Öyle birşey yapman şu an imkansız. Çünkü ipadlerin içinde gsm anteni yok. Sadece internete bağlanabilirsin. Ama whatsapp gibi uygulamalar yükleme şansın var. Bende çok uğraşmıştım bir zamanlar ama bir sonuca varamadım.

Ben de zamanında araştırdım fakat bir türlü yapamadım. Belki jailbreak ile olabilir ama onun da önlemini almışlardır yani nerdeyse imkansız :)

phoneitipad adlı uygulama ile yapılabiliyormuş. Okuduğum makaleler bunu gösteriyor. ios 8.1.2 sürümü olduğu için mi yapamadım bilmiyorum. Bu uygulamayı yükleyemedim. Jailbreak yaptım ama yüklerken sorun çıktı.

Öyle birşey yapman şu an imkansız. Çünkü ipadlerin içinde gsm anteni yok. Sadece internete bağlanabilirsin. Ama whatsapp gibi uygulamalar yükleme şansın var. Bende çok uğraşmıştım bir zamanlar ama bir sonuca varamadım.

GSM anteni yoksa internete de bağlanamayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı