iPad Pro 11" 4. nesil en fazla kaç watt ile şarj edilir?

talattalha

Centipat
Yer
ANKARA/BARTIN
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VICTUS 16 R0052NT
RTX 4050
i5-13500H
16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhaba yeni bir iPad Pro 11 inch 4. nesil aldım. Kullandıktan sonra şarja taktım ve bana yavaş şarj oluyor gibi geldi. En fazla kaç watt ile şarj edebilirim? Ona göre şarj aksesuarı önerebili misiniz?

Daha hızlı şarj etmek istiyorum veya oyun oynuyorum şarjda iken bir şey olur mu?
Aletin izin verdiğinden daha hızlı şarj edemezsiniz. İsterseniz 120W adaptör alın maksimum 18W desteklediği miktarın üstünü almaz. Pil sağlığına zarar verir şarjdayken oyun oynarsanız

Aletin izin verdiğinden daha hızlı şarj edemezsiniz. İsterseniz 120W adaptör alın maksimum 18W desteklediği miktarın üstünü almaz. Pil sağlığına zarar verir şarjdayken oyun oynarsanız

Peki kablonun boyu bir metre bana yetmiyor 2 metre olanı alırsam şarj hızı düşer mi?

Peki kablonun boyu bir metre bana yetmiyor 2 metre olanı alırsam şarj hızı düşer mi?

Alabilirsin, kablo 240 Watt'a kadar destek veriyor.

Ama şarj ederken adaptör 20 watt desteklediği için 20 watt mı alabilirim?
Adaptör 100w olsa bile Ipad 18w desteklediği için 18w ile şarj olur. Örneğin Mi13U kullanıyorum ve 90w hızlı şarj desteği var. 120w adaptör taktığımda yine 90w ile şarj oluyor. Ama 90w altı adaptör takınca düşük hızda şarj oluyor. Yani aletin max.ulaşabileceği değer 90w.

Adaptör 100W olsa bile iPad 18W desteklediği için 18W ile şarj olur. Örneğin MI13u kullanıyorum ve 90W hızlı şarj desteği var. 120W adaptör taktığımda yine 90W ile şarj oluyor. Ama 90W altı adaptör takınca düşük hızda şarj oluyor. Yani aletin Max. Ulaşabileceği değer 90W.

Peki benim tabletin maksimum desteklediği watt kaç internette bir bilgi bulamadım.

Geri
Yukarı