iPad Pro ekran koruyucu önerisi

cagatayhayta

Hectopat
Merhaba iPad Pro 4.nesil 11inç tablet satın aldım bir süredir ekran koruyucularını araştırıyorum çünkü çok pahalı bir ürün ve çizilmesine veya düşüp kırılmasının riskini alamam asla. Ancak normal kırılmaz ekranlarda temperli cam olanlarda kalemle sıkıntı oluyor çok fazla kaygan oluyor vs gibi kötü yorumlar okudum. Aynı şekilde paperlike ekran koruyucuları için de görüntü kalitesini düşürdüğü, kalem ucuna zarar verdiğiyle alakalı şeyler okudum ve eğer tablet düşerse yeterince ekranı korur mu bilemedim. Aranızda iPad kullanan varsa derslerde kullanılan ve kalemi rahat kullanmak benim için çok önemli bunu göz önünde bulundurarak kullandığınız marakalardwb öneriler yaparsanız çok sevinirim.
Herhangi bir bütçe limitim yok.

Ben spigen kullanıyorum. Çizim yaparken iyi ama yazarken aşırı kaygan ve alışması zor (Ben hala alışamadım). Fakat, görüntü kalitesi ve kalemin çalışması çok iyi. Kağıt hissi verenler dediğiniz gibi, hem görüntüyü hem de kalem ucunu bozuyor ama yazarken daha iyi (Tabi çıkan hışırtı sesini saymazsanız). Yazı yazmak ilk tercih sebebinizse, kağıt hissi veren spigenler de var ama fiyatlar uçmadan, mutlaka yedek uç da alın derim...

Ben spigen kullanıyorum. Çizim yaparken iyi ama yazarken aşırı kaygan ve alışması zor (Ben hala alışamadım). Fakat, görüntü kalitesi ve kalemin çalışması çok iyi. Kağıt hissi verenler dediğiniz gibi, hem görüntüyü hem de kalem ucunu bozuyor ama yazarken daha iyi (Tabi çıkan hışırtı sesini saymazsanız). Yazı yazmak ilk tercih sebebinizse, kağıt hissi veren spigenler de var ama fiyatlar uçmadan, mutlaka yedek uç da alın derim...
yedek uç alıyorum 4 tane 600 liraya apple sitesinden onun dışında da böyle aşırı kaygan değil de cam olup da daha dengeli olan ekran koruyucu biliyor musunuz , veya yazı yazarken ekstra mı sıkıntı oluyor kayganlık olarak yoksa diğerlerine kıyasla daha mı rahat spigen?

Spigen fiyatları biraz abartılı derecede yüksek ama diğer markalara kıyasla daha net (Diğerleri mavimsi bir tonda oluyor) ve kenarları/köşeleri tam oturuyor, hava boşluğu kalmıyor. Zaten, kılavuzuyla (Takma aparatıyla) birlikte geliyor. Ayrıca, diğer bir çok markanın ürünleri cam değil, plastik bana sorarsanız. Bir de alırken Amazon'dan almanızı tavsiye ederim; Memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.

...veya yazı yazarken ekstra mı sıkıntı oluyor kayganlık olarak yoksa diğerlerine kıyasla daha mı rahat spigen?
1-2 marka denedim ucuzlardan ve memnun kalmadım. Sanki pet şişelerden geri dönüşüm yapılmış gibi hissettiriyorlar. Spigen oldukça kaygan ve yazarken çok rahat edeceğinizi söyleyemem ama çizim yaparken hiç bir sıkıntısı yok; Kalemin tüm hareketlerini ve basıncını olduğu gibi aktarabiliyor.

Son düzenleme:
Ekranlara bayağı bayağı para bayılmıştım en son gidip soluğu mıknatıslı paperlike ekran koruyucu aldım öneririm.

Geri
Yukarı