iPad Pro ile iPhone X takas edilir mi?

Larc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba elimde iPad Pro 2020 2. nesil 11 inch 512 GB bir cihaz var sizce pil sağlığı 100 256 GB iPhone X ile takas yapmalı mıyım pil orijinal bu arada sizce takas yapmalı mıyım?

Son düzenleme:
Merhaba elimde iPad Pro 2020 2. nesil 11 inch 512 GB bir cihaz var sizce pil sağlığı 100 256 GB iPhone X ile takas yapmalı mıyım pil orijinal bu arada sizce takas yapmalı mıyım?
Sıfır fiyatı olarak ipad çok daha fazla diye biliyorum telefona ihtiyacınız yoksa kalması iyi olur gibi.

iPhone X en kötü seri derken kronik sorunlar yüzünden mi? Bence güzel model ama şu an bile gereksiz pahalı.

Kronik sorunlar ve yazılım sorunları dışında sadece öznel olarak bu yorumu yaptım. Kullandığım dönemde kasa dışında iPhone 8'den pek farkı olduğu sayılmaz. Yani şu an ortada bir bütçe yok fakat bütçeniz ortalama iPhone X almaya yeter olsaydı bütçe arttırma imkanınız varsa iPhone 11i yoksa 8 Plus'ı önerirdim. Yazılım güncellemelerinden sonra kamera görüntü kalitesinin düşmesini hatırlamak bile istemiyorum.

IPad'i satmak istiyordum onun yerine telefon alacaktım bir tanıdık teklif yaptı X
ile takas yapalım diye çok anlamadığımdan sormak istedim X modeli dediğiniz gibiyse hiç gerek yok gibi duruyor.

IPad'i satmak istiyordum onun yerine telefon alacaktım bir tanıdık teklif yaptı X
ile takas yapalım diye çok anlamadığımdan sormak istedim X modeli dediğiniz gibiyse hiç gerek yok gibi duruyor.
Hocam X'e herkes kronik dese de ilk serisi dışında pekte sorunlu bir cihaz değil. İlk serisinde fabrikadan kaynaklı ekran hataları vardı. Ekran yanığı, dokunmatik sorunları ve özellikle ekranın çok ısınması. Apple çünkü ilk kez denemişti sonsuz ekranı. Sonrasında ki 2. Parti üretimlerde hatalar düzeltildi gayet sağlıklı bir cihaz. Ama ömrü bakımından 4-5 yıllık bir cihazla Ipad Pro takas edilir mi tercih sizin.

Sakın değiştirmeyin, elinizdeki tablet çok daha değerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı