iPad Pro kaç yıl götürür?

Merhaba iPad Pro 256 GB M.2 11 inç 25000 TL kaç yok götürür parasına değer mi? Eğitim için kullanacağım başka bir alternatife yönelmek daha mı mantıklı olur?

Hocam kaç yıl götürür soruları biraz saçma olmaya başladı. Biz sizin kullanım şeklinizi bilemeyiz sizin tahmin etmeniz lazım. Bir de teknoloji ne olacak bilemiyoruz. 3 yıl sonra size o tablet yetersiz gelebilir bana 7 yıl. Ömür biçmek doğru olmaz açıkçası siz alın eğer şu an işinizi görüyorsa veya işinizi çok kolaylaştıracaksa ondan sonra ne kadar kullanacaginiz size kalmış.

Merhaba iPad Pro 256 GB M.2 11 inç 25000 TL kaç yok götürür parasına değer mi? Eğitim için kullanacağım başka bir alternatife yönelmek daha mı mantıklı olur?

Bende M1 11 inc 128 GB var. Rahat 5-6 yılı var. Önceden Air 3 kullanıyordum 3 yılda %10 pil ömrü gitti sadece. Ve hala kullanıyor babam. Çoğunlukla oyun oynuyorum. Sen ders çalışacaksan kesin al bayağı gider yani.

Bende M1 11 inc 128 GB var. Rahat 5-6 yılı var. Önceden Air 3 kullanıyordum 3 yılda %10 pil ömrü gitti sadece. Ve hala kullanıyor babam. Çoğunlukla oyun oynuyorum. Sen ders çalışacaksan kesin al bayağı gider yani.

Ve içinde özel bir işlemci olduğu icin uzun süre boyunca güncelleme desteğini bulunduracaktır.

Ben bir iPad Pro kullanıcısıyım nasıl kullandığna bağlı olarak değişir iyi kullanımda 10 yıl götürür kötü kullanımda 8 yıl götürür tahmini.

Ayrıca Windows hityacınız varsa Matebook alın hem tablet hem de bilgisayar.

Ben bir iPad Pro kullanıcısıyım nasıl kullandığna bağlı olarak değişir iyi kullanımda 10 yıl götürür kötü kullanımda 8 yıl götürür tahmini.

Ayrıca Windows hityacınız varsa Matebook alın hem tablet hem de bilgisayar.

Windows ihtiyacım yok ders çalışmak için alacağım. Bir APU sistemim var zaten o yüzden iPad mantıklı geliyor gibi ama tablete 25000 vermekte kulağa garip geliyor.

@Haysınbörg iPad Pro'nun son versiyonunu tercih edeceksen o cihazda 120 Hz ekran var ve Face ID gibi özellikler var, bir de daha güçlü çip var Air'in daha gelişmiş hali bütçen varsa alabilirsin ama ağır işler yapacaksan al yoksa 120 Hz ve Face ID dışında bir özellik işine çok da yaramaz.

200-300TL arası kılıf önerir misin veya senin kullanıp memnun kaldığın kılıf var mı? Pro için?

Evet var TEKNETSTORE Ipad Pro 12.9 2020 Uyumlu Premium Standlı Katlanabilir Kılıf Kalemlikli Ipad Trifolding Kılıf Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu 12inç iPad içinidr bu kılıfı IPad'imi aldığm zamandan kısa süre sonra aldım bazı yerleri çıkıyor çıkan kerileri Çin kapıştırıcısya yapıştır 300 TL'ye ancak bu kadar oluyor. Renk olarak diğer yeşil çok iç karartıcı.

Geri
Yukarı