iPad Pro M1 kapatma tuşu

Emre Eraltın

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iPad Pro M1 kullanıyorum gelen iOS 15.1 güncellemesini yaptığımdan beri kapatma tuşuna bastıktan bir iki saniye sonra tablet kapanmaktadır. Bunun bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tam olarak anlamadım. Zaten kapatma tuşuna bastıktan 2 saniye sonra kapanıyor tablet. Videosunu çekip YouTube'a ekleyip link atabilir misiniz?
Demek istediğim iPadOS 14 deyken normal iPadOS 15.1’e güncelledikten sonra bir iki saniye geç kapanmaya başladı. Yazılım kaynaklı bir sorundur diye 15.2 ye güncelledim bi fark olmadı. Sizdede öyleyse yazılımla böyle yaptılar heralde. Benim garibime gitti o yüzden konu açtım. IOS ile alakalı aşırı bir bilgim yok efendim. Yeni apple sistemine geçtim :)

Demek istediğim iPadOS 14'deyken normal iPadOS 15.1'e güncelledikten sonra bir iki saniye geç kapanmaya başladı. Yazılım kaynaklı bir sorundur diye 15.2'ye güncelledim bir fark olmadı. Sizde de öyleyse yazılımla böyle yaptılar herhalde. Benim garibime gitti o yüzden konu açtım. iOS ile alakalı aşırı bir bilgim yok efendim. Yeni Apple sistemine geçtim :)

Format atmayı dene. Eğer senin için çok sorun olmuyorsa öyle kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı