iPad Pro Minecraft'ta kasıyor

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Dün indirimden oyunu M.2 Pro cihazıma çektim DualSense ile oynuyorum ancak chunk 12-Max fark etmeksizin arada takılmalar oluyor. Ya cihaz güçsüz ya da oyunda sıkıntı var nasıl düzeltebilirim?

Süslü grafik gibi ayarlar var hangilerini kapatmalıyım? 120-60FPS seçeneğini göremedim.

FPS sınırı olabilir mi hocam.

Sinir var mı bakmak için ayarlar->video->en aşağıya kaydirin maksimum kare sayısı yazıyor onu sınırsız yaparsanız sorun yok olur muhtemelen.

Dün indirimden oyunu M.2 Pro cihazıma çektim DualSense ile oynuyorum ancak chunk 12-Max fark etmeksizin arada takılmalar oluyor. Ya cihaz güçsüz ya da oyunda sıkıntı var nasıl düzeltebilirim?

Süslü grafik gibi ayarlar var hangilerini kapatmalıyım? 120-60FPS seçeneğini göremedim.
Merhaba, FPS Booster Pack kullanmayı deneyebilirsin AD FPS BOOSTER | Minecraft PE Texture Packs

Merhaba, FPS Booster Pack kullanmayı deneyebilirsin AD FPS BOOSTER | Minecraft PE Texture Packs
Optimizasyonda sıkıntı var, geri bildirim gönderin.
Donanımdan kaynaklı değil muhtemelen bende Air 3'ten oynarken bir kasma sorunu olmuyordu anlayamadım neden olduğunu.
Teşekkürler ayarları aynı tuttum biraz oynadım şuan kasmıyor gibi zaten oyun 54-55 fps arasındaymış testlere baktım sabit 60 veya 120fps yok ek olarak harita hep küçük geliyor tam ilerliyorum mapte deniz var seed kodu vs girsem güzel geniş yeşillikli harita olurmu PC gibi ?

Geri
Yukarı