Çözüldü iPad Pro oyunlarda kendi kendine yeniden başlatılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Chairman

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, iPad Pro 12.9 inç modelini kullanıyorum. Oyun oynarken nadiren iPad birden yeniden başlatılıyor. Bu sorun neden oluyor fikri olan var mı? (İşletim sistemi iPadOS 14)

Çözüm
Bir güncelleme indirdim sonra sorun başladı. Yazılımsal bir hata olabilir diye sürekli güncel tutuyorum.
Güzel yapıyorsunuz, ama güncelleme geldikten hemen sonra güncellemeyin, 2-3 gün sonra güncelleyin.

İşletim sistemini mi güncellediniz uygulamayı mı? Eğer işletim sistemi ise eski sürüme geri dönün.
Sorun ne zaman beridir böyle, yani şöyle demek istiyorum:
Herhangi bir uygulama indirdikten sonra(güncelleme de olabilir) mı oldu bu olay?

Sorun ne zaman beridir böyle, yani şöyle demek istiyorum:
Herhangi bir uygulama indirdikten sonra(güncelleme de olabilir) mı oldu bu olay?

Bir güncelleme indirdim sonra sorun başladı. Yazılımsal bir hata olabilir diye sürekli güncel tutuyorum.

Güzel yapıyorsunuz, ama güncelleme geldikten hemen sonra güncellemeyin, 2-3 gün sonra güncelleyin.

İşletim sistemini mi güncellediniz uygulamayı mı? Eğer işletim sistemi ise eski sürüme geri dönün.

Çözüm

İşletim sistemini güncelledim. Peki nasıl eski sürüme geri dönebilirim?

İşletim sistemini güncelledim. Peki nasıl eski sürüme geri dönebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarar umarım.
Eğer cevabım sorununuzu çözer ise ¨En iyi cevap olarak işaretle¨ seçeneğini seçerseniz sevinirim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarar umarım.
Eğer cevabım sorununuzu çözer ise ¨en iyi cevap olarak işaretle¨ seçeneğini seçerseniz sevinirim :D

iPadOS 14.0.1 sürümüne geri düşürüyorum. Yazılım güncellemeye soktum. Bakalım düzelecek mi? Teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı