iPad Pro şu an alınır mı?

Undercovergoat

Centipat
Daha fazla  
Uzun zamandir bu tableti almayi planliyordum resim cizme amacli olarak. Gecen ay fiyatina baktim 12.9" olan 7.5k falandi ustune bir de kalem 1.2K onumuzdeki aylarda almayi planliyordum universitenin acilmasiyla. Lanet olsun 1000-1500 civari zam gelmis gecen hafta iPad Air'in cikisiyla. Yav yeni bir şey cikinca bunun ucuzlamasi gerekmiyor mu? Napiyim ben bunu simdi alayim mi tekrar zam gelir mi yoksa ucuzlamasi için dua mi edeyim?

Uzun zamandir bu tableti almayi planliyordum resim cizme amacli olarak. Gecen ay fiyatina baktim 12.9" olan 7.5k falandi ustune bir de kalem 1.2K onumuzdeki aylarda almayi planliyordum universitenin acilmasiyla. Lanet olsun 1000-1500 civari zam gelmis gecen hafta iPad Air'in cikisiyla. Yav yeni bir şey cikinca bunun ucuzlamasi gerekmiyor mu? Napiyim ben bunu simdi alayim mi tekrar zam gelir mi yoksa ucuzlamasi için dua mi edeyim?

Bence onun yerine laptop alın 8.700 yani az cok 9000 TL'ye harika bir laptop alınır üni için.

Ve bu ülkede ucuzlama diye bir şey yok ya çıkar ya da çıkar.

Ülkenin bu gidişatıyla ucuzlamasını beklemek biraz saçma ve zor. iPad Air tercih edebilirsin.
İpad air de çok güzel de ekranı benim için küçük. En yakın zamanda almaya çalışıyım napıyım :(
O zaman belki iPad Air belki alınır illaki Apple alacaksanız. Yoksa kalemli dokunmatik laptoplar da var.
Çok araştırdım zaten almaya karar vermeden önce hiçbir laptop ekranı yarışamaz ipad ile. Wacomun ekranlı tabletlerinden alırdım ama bilgisayara bağlanmadan çalışmıyorlar maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı