iPad Safari'de Sayfada Bul özelliği var mı?

Splder

Decapat
Uygulama indirmeden kendisinden gelen PDF okuyucu yok mu? PDF indirmeye tıklıyorum Safari'de yeni sekmede açıyor. Safaride Sayfada Bul özelliği yok mu? Eğer yukarıdaki cevaplar hayırsa şu anlık sayfada bul özelliği olsun yeter dediğim ücretsiz bir PDF okuyucu önerir misiniz? En çok özelliği olan okuyucuyu tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamaya gerek yok. PDF, Safari’de açıkken arama çubuğuna istediğiniz kelimeyi yazın ve çıkan seçeneklerde aşağıdaki “Bu sayfada eşleşen” ibaresi var ona basarsanız size o kelimelerin yerlerini gösterir. Aşağıdaki görseldeki gibi yani.

06E5F999-3FA1-4B1E-82F3-EA7404CF7A4E.jpeg

Uygulamaya gerek yok. PDF, Safari’de açıkken arama çubuğuna istediğiniz kelimeyi yazın ve çıkan seçeneklerde aşağıdaki “Bu sayfada eşleşen” ibaresi var ona basarsanız size o kelimelerin yerlerini gösterir. Aşağıdaki görseldeki gibi yani.

Eki Görüntüle 339570
Bir de bu pdf dosyalarını indirebiliyor muyuz?
Drive'den dosyalara bakıyorum birçok pdf açıyorum karışıyor.Yukarıdaki web adresi gibi yere istediğimizi yazabiliyor muyuz? Sistem doc'lu isimler vermiş hepsine.

PDF belgelerine Apple Books (Kitaplar) uygulamasına indirebilirsin. PDF dosyasını açtıktan sonra altta yukarı ok işareti var paylaşmak ve iletmek için kullanılır genelde oraya bas. Seçenekler arasında "Kitaplara kopyala" gibi bir seçenek olması lazım ona basarsan indirir belgeyi. Yukarı ok işareti dediğim aşağıdaki kırmızı ile işaretlediğim gibi yani anlatamadım bir an:)

iPhone-iOS-Safari-İnternet-Geçmişini-Silme-Temizleme.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı