Çözüldü iPad sıfırlama için tekrar denenmesini söylüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrearsllan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
iPad'imi MacBook aldığım için satacağım ve bugün itibarıyla sattım lakin ürünü sıfırlayamıyorum. Sıfırla dediğimde iPad sıfırlanamıyor tekrar deneyiniz diyordu. Hesabı kaldırayım dedim sınırlama var dedi. Gittim ekran süresi sınırlamasını kaldırdım bu sefer çıkış yap seçeneği çıktı ancak yine çıkış yapılamıyor tekrar deneyin diyor. Aynı şekilde iPad'imi bul seçeneği de devre dışı. Şifre kesinlikle doğru zaten yanlış girince parola yanlış diyor.
Nerede hata yapıyorum. Ne yapmam gerekir?

Çözüm
Arkadaşlar bu sıfırlarken İclouda yedekleme falan yapıyorya ben icloud'u kapatmıştım. Çünkü yer dolunca çektiğim fotoğrafı siliyordu galeriden geri indirmem gerekiyordu. Büyük ihtimalle ondandır diyerek öncelikle tüm ayarları sıfırla dedim ve tekrar denediğimde oldu. Tahminimce icloud'dan olmuyordu. Desteğiniz için teşekkürler.
MacBook elinizde ise onun üzerinden yapılıyor diye biliyorum iTunes uygulaması üzerinden en azından Windows'ta böyle Mac'te çok farklı değildir herhalde.

Arkadaşlar bu sıfırlarken İclouda yedekleme falan yapıyorya ben icloud'u kapatmıştım. Çünkü yer dolunca çektiğim fotoğrafı siliyordu galeriden geri indirmem gerekiyordu. Büyük ihtimalle ondandır diyerek öncelikle tüm ayarları sıfırla dedim ve tekrar denediğimde oldu. Tahminimce icloud'dan olmuyordu. Desteğiniz için teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı