iPad sıfırlama sonrası e-posta ve şifre istiyor

Yer
Antalya Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Kuzenimin iPad'i var ve Find My iPad'i kapatmadan resetleme yapmış ve ne e-posta ne de şifre var. E-posta ve şifre olmadan da açılmıyor. Müşteri hizmetlerini aradım cihazı çalıntıymış gibi muamele yaptılar. iPad kaldı öyle, bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenim sabit E-posta kullanmıyor. Android telefonlarda her defasında yeni hesap açıyor. Ipad ide o şekilde düşünmüş kurtarma yoluna gitmemiş resetler yeni hesap açarım diye düşünmüş. Ve sonuç bu, fatura falanda hak getire 3 4 yıllık alet. Uzun zamandır görmüyordum elinde aklına gelmiş açmış geçen gün ve resetlemiş. Galiba tablet çöp oldu sanırsam kurtarma yolu yok heralde.

Kuzenim sabit E-posta kullanmıyor. Android telefonlarda her defasında yeni hesap açıyor. Ipad ide o şekilde düşünmüş kurtarma yoluna gitmemiş resetler yeni hesap açarım diye düşünmüş. Ve sonuç bu, fatura falanda hak getire 3 4 yıllık alet. Uzun zamandır görmüyordum elinde aklına gelmiş açmış geçen gün ve resetlemiş. Galiba tablet çöp oldu sanırsam kurtarma yolu yok heralde.
Anakart'a işlem yapılaması gerekiyor donanımsal onuda çoğu yer yapmaz yapsa yüksek olur.

Kurtarılır, mesela İzmir/Çankaya da böyle kilitlenmiş cihazları kurtarıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı