iPad şifresi nasıl bulunur?

joachimmurat

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 gün önce İzmir'den bir iPad Air 4.nesil cihazı satın aldım. Satıcı cihazı sıfırlamadan bana gönderdi ve kendisine ulaşamıyorum. Cihazda ekran kilidi var. Şifreyi tahmin etmeye çalışmadım, hiç denemedim. Yani cihaz kilitli değil. Eğer iTunes uygulaması üzerinden geri yüklersem, benden satıcının iCloud şifresini ister mi? Sorum bu kadar, teşekkürler.

Merhaba. 2 gün önce İzmir'den bir iPad Air 4.nesil cihazı satın aldım. Satıcı cihazı sıfırlamadan bana gönderdi ve kendisine ulaşamıyorum. Cihazda ekran kilidi var. Şifreyi tahmin etmeye çalışmadım, hiç denemedim. Yani cihaz kilitli değil. Eğer iTunes uygulaması üzerinden geri yüklersem, benden satıcının iCloud şifresini ister mi? Sorum bu kadar, teşekkürler.

Hocam bence hiç geri yükleme işlerine girmeyin. Ben bu tarz bir durumda ilimdeki bilindik bir cihaz bayisinde elemanın yanımda yapışı ile çözüme kavuştum. Tavsiyem bilen birine yaptırın bunu.

Telefonu neden açmıyor ki? Ürünü gönderdiyse şifreyi söylemeliydi. Tüm kapılar dolandırıcılığa çıkıyor.

Yanında faturasını göndermedi mi? Faturayla yetkili servise gidince yardımcı oluyorlar diye biliyorum. Göndermediyse muhtemelen dolandırıldınız.

Sorma dostum, boşluğuma geldi, faturayı istemeyi unuttum. Arkadaşa ulaştım, kendisi tatile çıkmış yolda telefonu çekmiyormuş. Apple ile görüştüğünü söyledi, bende kendisinden faturayı istedim. Bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı