IPad'e kablolu oyun kolu nasıl bağlanır?

Arda.66

Hectopat
Daha fazla  
Selam bende Rampage SG-R218 kablolu oyun kolu var. Bunu iPad 9. nesil cihazıma bağlayıp futbol oyunu vs. oynamak istiyorum, dönüştürücüyle vs. mümkün müdür?

Selam bende Rampage SG-R218 kablolu oyun kolu var. Bunu iPad 9. nesil cihazıma bağlayıp futbol oyunu vs. oynamak istiyorum, dönüştürücüyle vs. mümkün müdür?

Hocam hangi futbol oyununu oynayacaksınız? Kontrolcü desteği yok FIFA ve Pes'ın bildiğim kadarıyla. Hatta kendim de denemiştim.

Hocam hangi futbol oyununu oynayacaksınız? Kontrolcü desteği yok FIFA ve Pes'ın bildiğim kadarıyla. Hatta kendim de denemiştim.

Hocam pes ve dls düşünmüştüm arkadaşlarım oluyor dedi ama bilmiyorum. Hocam bir de IPad'e PES 13 iniyor mu? Çocukluğumun oyunu ve kolla oynanılabiliyor eğer kol olmuyorsa blueethootlu bir kol alabilirim.

Dönüştürücüler pek işe yaradığı söylenemez. Kablosuz çalışmıyor mu?

USB-C girişi yeterli gücü vermediği için olmaz, Xbox veya PS kolu varsa onu Bluetooth ile bağlamayı deneyin.

Evet dönüştürücü ile kullanabilirsiniz Apple'ın kendi sitesinde de yazıyor.

Hocam kablosuz kullanılmıyor maalesef. Biriniz kullanılıyor biriniz kullanılmıyor demişsiniz hocam, elimdeki kol 700TL bunu satıp blueethotlu bir kol alabilirim ama eğer dönüştürücüyle oluyorsa kaliteli bir dönüştürücü alıp kullanayım. Ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı