IPad'e kapsamlı virüs taraması nasıl yapılır?

Aladdin Keykubad

Femtopat
Merhaba arkadaşlar bir tane iPad Air 1'im var ve son 1.5 ayda bayağı bayağı yavaşladı. Umarım virüs bulaşmamıştır. Araştırdığıma göre IOS'a virüs bulaşmasıyla Android'e bulaşması farklı App Store'dan MC affe Kasper Sky denedim bir şey olmadı tablette Safari'ye giriyorum saçma sapan siteler çıkıyor ve pili 1250 mAh olmasına rağmen yoğun kullanımda 1.30 saatte bitiyor. Tableti PC'ye bağlayıp oradan bir tarama yapabilir miyim?

Saygılar,
Nickname: Aladdin Keykubad

aeklink

Centipat
Makaleler
5
Yer
Minecraft sunucusu inşaatında
Merhaba arkadaşlar bir tane iPad Air 1'im var ve son 1.5 ayda bayağı bayağı yavaşladı. Umarım virüs bulaşmamıştır. Araştırdığıma göre IOS'a virüs bulaşmasıyla Android'e bulaşması farklı App Store'dan MC affe Kasper Sky denedim bir şey olmadı tablette Safari'ye giriyorum saçma sapan siteler çıkıyor ve pili 1250 mAh olmasına rağmen yoğun kullanımda 1.30 saatte bitiyor. Tableti PC'ye bağlayıp oradan bir tarama yapabilir miyim?

Saygılar,
Nickname: Aladdin Keykubad
Bulaşmamıştır. Bataryası da gayet normal gidiyor. Safaride ne gibi siteler çıkıyor? Reklam mı çıkıyor?

EnverCalis

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar bir tane iPad Air 1'im var ve son 1.5 ayda bayağı bayağı yavaşladı. Umarım virüs bulaşmamıştır. Araştırdığıma göre IOS'a virüs bulaşmasıyla Android'e bulaşması farklı App Store'dan MC affe kasper sky denedim bir şey olmadı tablette Safari'ye giriyorum saçma sapan siteler çıkıyor ve pili 1250 mAh olmasına rağmen yoğun kullanımda 1.30 saatte bitiyor. Tableti PC'ye bağlayıp oradan bir tarama yapabilir miyim?

Saygılar,
Nickname: Aladdin keykubad.

Yedekleyip sıfırlayabilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı