IPad'e yeni geçen Android kullanıcıları için başlangıç uygulamaları önerisi

bjesaeas72

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, yakında iPad almayi düşünüyorum ve bugüne kadar her şeyimi Android ile yaptım. Yeni bir kullanıcı olarak olmazsa olmaz uygulamalar nelerdir?

Bir de iPad Air ve 10. nesil için işlemci dışında büyük bir fark var mıdır? Aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube, Chrome, Gmail, Drive, maps.

Teşekkürler peki iPhone için özel olan önerileriniz var mı?

Cihazı uzun yıllar kullanmada etki gösterir mi bu çip?

Normalde ne kulanıyorsan yükle Google için zaten toplasan taş çatlasa 5 uygulama. Ben yaşadığım şehri bilmediğim için ve belli yerler Apple'ın haritası tam göstermediğinden Google haritaları ve bilgisayarda Drive daha rahat olduğundan Drive da kullanıyorum. Chrome da aynı bilgisayar telefon paralel gitmek için kullanıyorum.

Normalde ne kulanıyorsan yükle Google için zaten toplasan taş çatlasa 5 uygulama. Ben yaşadığım şehri bilmediğim için ve belli yerler Apple'ın haritası tam göstermediğinden Google haritaları ve bilgisayarda Drive daha rahat olduğundan Drive da kullanıyorum. Chrome da aynı bilgisayar telefon paralel gitmek için kullanıyorum.

Teşekkürler, hangi modeli kullanıyorsunuz siz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmazsa olmaz denilen bir şey yok. Kendi uygulamaları yüklü geliyor zaten. Not için de OneNote tarzı bir not uygulaması olsa geri kalanı zaten eskiden beri kullandığınız uygulamalar olur. Spotify ve sosyal medya tarzı şeylerden bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı