iPadOS 17 iPad 9 cihaza hemen yüklenmeli mi?

ArdaReis00

Picopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Merhaba. Çoğu insanın bildiği gibi bugün iPadOS 17, iOS 17, watchOS 10 gelecek sizce iPadOS 17 gelir gelmez iPad 9 cihazıma yüklemeli miyim?
Not şu an iPadOS 16.6.1 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad Pro ilk çıktığında hemen gidip almıştım ve ilk güncellemede Brick olmuştu. Yazılım hatası demişlerdi ve 1 ay ürünümün değiştirilmesini beklemiştim. (Vatan Bilgisayar)

O günden sonra hiçbir zaman IPad'imi güncelleme piyasaya çıkar çıkmaz yapmadım. Bir hafta beklerim, interneti, forumları kurcalarım çok ciddi bir hata yoksa yedek alıp güncellerim.

Umarım güncellenmemişsindir. Güncelledim ve çok pişmanım. Eski akıcılığından eser yok. Büyük boyutlu bir PDF açıyorum; sayfa değiştirirken ve yakınlaştırıp uzaklaştırırken çok kasıyor. Arayüzde gezinirken de bayağı kasma fark ettim. YouTube'dan video izlerken bile ısınma yapmıştı bir kez. Yeni güncellemelerle çözüldüğünü görene kadar sakın güncellemeyin. Düzeleceğini de sanmıyorum ama bakalım.

Umarım güncellenmemişsindir. Güncelledim ve çok pişmanım. Eski akıcılığından eser yok. Büyük boyutlu bir PDF açıyorum; sayfa değiştirirken ve yakınlaştırıp uzaklaştırırken çok kasıyor. Arayüzde gezinirken de bayağı kasma fark ettim. YouTube'dan video izlerken bile ısınma yapmıştı bir kez. Yeni güncellemelerle çözüldüğünü görene kadar sakın güncellemeyin. Düzeleceğini de sanmıyorum ama bakalım.
Hocam son durum nedir? Bende de var da güncellemeli mi?

Her güncellemeyle cihazların yavaşlatıldığını düşünüyorum. Optimize bir sürümde bırakıp gerekmedikçe güncellemiyorum.

Apple mail olarak bunu göndermiş :)
IMG_1510.png

Geri
Yukarı