IP'den saldırı gelir mi?

Yaman04

Hectopat
Yer
İstanbul
Norton tarafından neredeyse her gün saldırı, izinsiz giriş bloke edildi tarzında uyarılar alıyorum. Bu durum son birkaç haftada arttı. Bunun nedeni nedir? Sadece internette gezinirken oluyor bu olay. Crack, zararlı sitelere girmiyorum.

Screenshot_3sd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton tarafından neredeyse her gün saldırı, izinsiz giriş bloke edildi tarzında uyarılar alıyorum. Bu durum son birkaç haftada arttı. Bunun nedeni nedir? Sadece internette gezinirken oluyor bu olay. Crack, zararlı sitelere girmiyorum.

Eki Görüntüle 579154
Malvarebytes google üzerinde arama yaptığınızda bile çok rahat anlaşılacak bir trojan virüsü güvenlikten tam tarama yaptır ve sil ardından malvarebytes ile trojanları sil ardındanda hitmanpro ile tarama yaptır hiçbir sorun kalmayacaktır bilgisayarınıza trojan atılmış ve bilgisayarınıza girilmeye çalışılıyor bunları yaptıktan sonra cmdyi yönetici olarak açın ve netstat -a ve -n yazın ipconfiglere bakın o ipconfiglerin resmini atarsanız yardımcı olurum ve beraber trojandan kurtulabiliriz :)

Malvarebytes google üzerinde arama yaptığınızda bile çok rahat anlaşılacak bir trojan virüsü güvenlikten tam tarama yaptır ve sil ardından malvarebytes ile trojanları sil ardındanda hitmanpro ile tarama yaptır hiçbir sorun kalmayacaktır bilgisayarınıza trojan atılmış ve bilgisayarınıza girilmeye çalışılıyor bunları yaptıktan sonra cmdyi yönetici olarak açın ve netstat -a ve -n yazın ipconfiglere bakın o ipconfiglerin resmini atarsanız yardımcı olurum ve beraber trojandan kurtulabiliriz :)

Bende virüs programı yok :D Windowsun kendi koruması gayet iyi.

Dosya Ekleri

• evadrmcomblock.png
    evadrmcomblock.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 49
Malvarebytes Google üzerinde arama yaptığınızda bile çok rahat anlaşılacak bir trojan virüsü güvenlikten tam tarama yaptır ve sil ardından malvarebytes ile trojanları sil ardındanda hitmanpro ile tarama yaptır hiçbir sorun kalmayacaktır bilgisayarınıza trojan atılmış ve bilgisayarınıza girilmeye çalışılıyor bunları yaptıktan sonra CMD'yi yönetici olarak açın ve netstat -a ve -n yazın ipconfiglere bakın o ipconfiglerin resmini atarsanız yardımcı olurum ve beraber trojandan kurtulabiliriz :)

Zaten her 2 günde bir bunu gördüğüm için sabahleyin PC'yi güvenli modda çalıştırdım. Malwarebytes, Hitmanpro ve Norton tam taraması yaptım hiçbir sorun çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı