Ipega gamepad alınır mı?

İyi bir kol. Süre belirtmek zor. Şahsen elimde 3 adet tamirli orijinal Xbox kolu var. Biraz da şans işi. Fiyatına göre güzel. Trust benzeri bir kol. Daha kaliteli diyenler de var.
Hocam bu paraya 2.el Monster Pusat Bluetooth'ta var. Sanırım siz kullanmıştınız, alınır mı Pusat? Ona göre bakacağım da.

Bende ilk nesil olanı var. Güzel bir kol. Fakat ikinci ele ne kadar güvenilir, bilemiyorum.

Bende ilk nesil olanı var. Güzel bir kol. Fakat ikinci ele ne kadar güvenilir, bilemiyorum.
Hocam attığınız kolun tuşları vs. kalitesiz gibi duruyor videolarda :D Bana mı öyle geldi bilmiyorum.

Linkteki de olur. Uyum sorunu olmaz.

Dostum ürün nasıl, benim attığım ürünlere kıyasla daha mı iyi? Ne kadar götürür beni PES, FIFA, Mortal Kombat 11, Forza gibi oyunlar oynayacagım. Titreşim var mı, yarış oyunlarında hız kademeli olarak mı artıyor ölü nokta var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Ölü nokta içinse deneme fırsatım olmadı. Yarış oyunları için de uygun. Bu aralar piyasa yüksek. Arkadaşlar da baksınlar. Belki indirime giren ürünler de olabilir.

Dediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Ölü nokta içinse deneme fırsatım olmadı. Yarış oyunları için de uygun. Bu aralar piyasa yüksek. Arkadaşlar da baksınlar. Belki indirime giren ürünler de olabilir.
Yurtdışından geliyor, 50TL kargo parası var sanırım, alacak arkadaş için yazayım dedim görmediyse.

Dostum benim attığım konsollar ile senin attığından var mı aralarında iyi bir şey, teslimat uymuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ipega daha çok telefon için uygun. Benim attığım ise PC için daha uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı