iPhone 11 128 GB ve alternatifleri

Yurtiçi cihaz isterken kopya imei vs risk almak istemedigim için söyledim. Yoksa çok bir bilgim de yok.

Dediginiz modele baktım performansı çok hoş ama batarya çok düşük kalıyor diğer modeller yanında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yurtiçi cihaz isterken kopya imei vs risk almak istemedigim için söyledim. Yoksa çok bir bilgim de yok.

Dediginiz modele baktım performansı çok hoş ama batarya çok düşük kalıyor diğer modeller yanında.
Sağlam yerden alarak riskleri azaltabilirsiniz ama dediğim gibi tercih tamamen sizin. Pil kapasitesi her ne kadar daha az olsa da Warp Charge teknolojisini gözden kaçırmamak gerek. Benim 8000 TL bütçem olsa iPhone 11 alırdım, orası ayrı ancak siz batarya da istiyorsunuz. 8000 TL'ye hangi cihazı alırsanız alın 4 yıl sonra aşırı yavaşlayacaktır. Teknoloji hızla geliştiği için uygulamaların gereksinimleri de artıyor. 1-2 yıl öncesinin orta seviye telefonları bile neredeyse çöp olma seviyesine gelmiş bir durumdayken üst seviye bir cihazın 4 sene sıkıntısız çalışacağını sanmıyorum.
En iyi çözüm iPhone 11 + hızlı şarj aleti + powerbank olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla çok açıklayıcı oldu. Kararımı verdim desem yeri. Tek başıma mah değerinin hiç bir anlam ifade etmediğini gösterdi.
Sağlam yerden alarak riskleri azaltabilirsiniz ama dediğim gibi tercih tamamen sizin. Pil kapasitesi her ne kadar daha az olsa da Warp Charge teknolojisini gözden kaçırmamak gerek. Benim 8000 TL bütçem olsa iPhone 11 alırdım, orası ayrı ancak siz batarya da istiyorsunuz. 8000 TL'ye hangi cihazı alırsanız alın 4 yıl sonra aşırı yavaşlayacaktır. Teknoloji hızla geliştiği için uygulamaların gereksinimleri de artıyor. 1-2 yıl öncesinin orta seviye telefonları bile neredeyse çöp olma seviyesine gelmiş bir durumdayken üst seviye bir cihazın 4 sene sıkıntısız çalışacağını sanmıyorum.
En iyi çözüm iPhone 11 + hızlı şarj aleti + powerbank olabilir.
Hocam ben de aynı şekilde düşünüyorum. Sanırım 11 alacağım.

Tüm yorumlar için teşekkürler.

Vallahi çok açıklayıcı oldu. Kararımı verdim desem yeri. Tek başıma mAh değerinin hiçbir anlam ifade etmediğini gösterdi.

Hocam ben de aynı şekilde düşünüyorum. Sanırım 11 alacağım.

Tüm yorumlar için teşekkürler.

Hocam vallahi @Shenzhenn hocam benim de fikrimi değiştirdi :D önceden 12 nm işlemciye sahip olan Realme 7 POCO X3 lemi yarışacak diyordum ikisi de aynı sıcaklığa geldiğini kanıtladı o günden beri düşünürüm :D

OnePlus 8T'nin ülkemizde satışı yok. :(
Ben de düz 8 olanına bakıyormuşum. Ne güzel heveslenmiştim.

Bu sarı sitede X iletişimin sattığı ürünler yurtdışı oluyor sanırım. Burada garanti benim abi tripleri sanırım almaya değer bir risk değil? Rakamlar da arada bırakıyor insanı çünkü.

Güvenilir yer derken üyelik tarihi eski satıcı dışında isim isim aratıp bakmak dışında başka bir yolu yok sanırım. @@78501

Son düzenleme:
Ben de düz 8 olanına bakıyormuşum. Ne güzel heveslenmiştim.

Bu sarı sitede X iletişimin sattığı ürünler yurtdışı oluyor sanırım. Burada garanti benim abi tripleri sanırım almaya değer bir risk değil? Rakamlar da arada bırakıyor insanı çünkü.

Güvenilir yer derken üyelik tarihi eski satıcı dışında isim isim aratıp bakmak dışında başka bir yolu yok sanırım. @@78501
Hocam satıcılar konusunda inanın ki hiçbir bilgim yok. Büyük şehirdeyseniz satan yerler bulabilirsiniz. Bence bütçeniz varken dert etmeden iPhone 11 alın geçin.
Ben kendim yurtdışı cihaz alırım ancak benim bugüne kadar aldığım telefonların toplam değeri yurtdışı Oneplus 8 etmiyor bile. Ben sadece görüşümü belirttim. Maalesef o konuda yardımcı olamayacağım.

Geri
Yukarı