iPhone 11 64 GB ne kadar eder?

Öncelikle cihazın pil sağlığı olsun kozmetik durumu temiz bakılması vs cihazı elbette iyi yöne doğru çekiyor. Ekran değişmesi orjinal ise, çok mühim bir sorun teşkil etmez. En fazla 14K satarsınız gibi duruyor. Ama muhtemelen 13K eder.

Hocam hafıza o kadar dert edilecek bir şey değil aslında benim 30 GB boş yerim var hala.
Hocam bu arada merak ettiğimden soruyorum da, neden yeni bir iPhone almayı düşünüyorsunuz ? 11'de ne gibi sorunlar oldu ? LCD Ekran olduğu için mi model yükseltiyorsunuz sanırsam ?

Teşekkürler hocam.

Hocam bu arada merak ettiğimden soruyorum da, neden yeni bir iPhone almayı düşünüyorsunuz? 11'de ne gibi sorunlar oldu? LCD Ekran olduğu için mi model yükseltiyorsunuz sanırsam?

3 kamera istiyorum Pro olduğu dışarıdan belli olsun biraz. Bir de fotoğraf çekmeyi seviyorum güzel portleler çıkarıyorum kamera önemli benim için.

3 kamera istiyorum Pro olduğu dışarıdan belli olsun biraz. Bir de fotoğraf çekmeyi seviyorum güzel portleler çıkarıyorum kamera önemli benim için.
Yani ayriyeten Telefoto kamera olsun istiyorsunuz. Birde 3 Kameralı iPhone'lar çok şık ve havalı falan duruyor. Babam da sırf bu yüzden 11'den 13 Pro Max'e geçmişti hatta.

Yani ayrıyeten Telefoto kamera olsun istiyorsunuz. bir de 3 Kameralı IPhone'lar çok şık ve havalı falan duruyor. Babam da sırf bu yüzden 11'den 13 Pro Max'e geçmişti hatta.

Aynen sırf bu yüzden 2 kameralılar biraz sönük kalıyor.

Aynen sırf bu yüzden 2 kameralılar biraz sönük kalıyor.
Aslında 11 Pro serisi de güzel de ama küçük kalıyor kamerası biraz nedense. 13 Pro serisinin kameraları çok görünür şekilde duruyor. Birde Sierra Mavisi olunca tam havalı oluyor bana göre. Ama fiyatı da belli maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…