iPhone 11 64 GB yeter mi?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

tnw

Centipat
Yer
Ankara
Telefonum iPhone 11 64 GB, ayrıyeten 50 GB iCloud var. Telefonun 27 GB'ı dolu ama nedense bazen kafama takılıyor depolama sıkıntısı çeker miyim? Yani verilerimi iCloud'a yedekliyorum ve kullandığım uygulamalar stabil belirli uygulamalar, telefonda da depolama alanım 30 GB'ı daha geçmedi. Gereksiz olan şeyleri siliyorum filan. Beni ortalama ne kadar götürür bu durumda? Yaklaşık 2-3 sene daha kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilirsin, fotoğrafları bilgisayara veya iCloud üzerinden yedekleme yaptığın sürece.

iCloud ile birlikte sıkıntı yaşamazsın uzunca bir süre. Ne kadar fotoğraf video çektiğine de bağlı genelde en çok yer kaplayan onlar oluyor.

Hayır sıkıntı çekmezsiniz. Genel kullanıcı için 64 GB idealdir. Çok fotoğraf çekerseniz Google veya iCloud yedeklemelerle çözersiniz.

Telefonum iPhone 11 64 GB, ayrıyeten 50 GB iCloud var. Telefonun 27 GB'ı dolu ama nedense bazen kafama takılıyor depolama sıkıntısı çeker miyim? Yani verilerimi ICloud'a yedekliyorum ve kullandığım uygulamalar stabil belirli uygulamalar, telefonda da depolama alanım 30 GB'ı daha geçmedi. Gereksiz olan şeyleri siliyorum filan. Beni ortalama ne kadar götürür bu durumda? Yaklaşık 2-3 sene daha kullanabilir miyim?

Eğer yetnesse bir profesyonale götürün telefonu anakartı açıp 120GB yapabilir veta isterseniz 256 GB yapabilir.

Geri
Yukarı