Çözüldü iPhone 11 abone olunan takvim gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir
Yanlışlıkla reklamda bi' onay seçeneğine tıkladım ve bir takvim üyeliği oluşturdu fakat tıkladıktan sonra ekranda bir yazı çıktı, ne olduğunu hatırlamıyorum ancak direkt hayır dedim. Ona rağmen takvim oluşturdu ve her yolu denememe rağmen iptal edemiyorum. Hesaplar kısmına giriyorum, takvim hesabı yok. Takvime tıklıyorum, iptal etme yok. Ayarlar üzerinden takvime girip iptal etmeye çalışıyorum, yine olmuyor. Galiba o çıkan yazıda hayır dediğim için hesap ekleyemedi. Çünkü bu sorunu yaşayan neredeyse herkes hesabı kaldırarak çözüyor. Ben ne yapmalıyım?

Çözüm
Siz zaten reklamda çıkan onay butonunu reddetmişsiniz. Sanırım bu reddediş sonrası işkillendiniz ki normal. Ülke bazlı Tatiller takvimi iOS’in kendi özelliklerinden birisi ve silemezsiniz. Örneğin UK Holidays aboneliği, Birleşik Krallık’ın tatil günlerini belli ediyor. Kuşkulanmanıza gerek yok. Tikini kaldırıp gizleyebilir ve rahat edebilirsiniz.
Yanlışlıkla reklamda bi' onay seçeneğine tıkladım ve bir takvim üyeliği oluşturdu fakat tıkladıktan sonra ekranda bir yazı çıktı, ne olduğunu hatırlamıyorum ancak direkt hayır dedim. Ona rağmen takvim oluşturdu ve her yolu denememe rağmen iptal edemiyorum. Hesaplar kısmına giriyorum, takvim hesabı yok. Takvime tıklıyorum, iptal etme yok. Ayarlar üzerinden takvime girip iptal etmeye çalışıyorum, yine olmuyor. Galiba o çıkan yazıda hayır dediğim için hesap ekleyemedi. Çünkü bu sorunu yaşayan neredeyse herkes hesabı kaldırarak çözüyor. Ben ne yapmalıyım?

Hocam ben onu direk takvimden aboneliklerden çözüyorum denedin mi onu?

Dosya Ekleri

• 761B8B6D-1B71-46C9-80C0-69304196953A.png
    761B8B6D-1B71-46C9-80C0-69304196953A.png
    197 KB · Görüntüleme: 108
Takvim uygulamasında herhangi bir tarih etkinliğine tıklayıp oradaki Abonelikten Çık seçeneğine göz attınız mı?

Yanlış bilgi

Hocam bu iOS virüsü gibi bir şey öyle söyleyeyim tehlike bir durum telefonunuz virüs kapmış maalesef müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve durumu anlatın en kötü iCloud hesabınızı kaldırın verileri yedeklemeyi unutmayın.

Artı -1 Eksi
Hocam bu iOS virüsü gibi bir şey öyle söyleyeyim tehlike bir durum telefonunuz virüs kapmış maalesef müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve durumu anlatın en kötü iCloud hesabınızı kaldırın verileri yedeklemeyi unutmayın.

Ya ne virüs kapması hocam atmayın lütfen abonelik eklenmiş virüs gibi gösterir ama değil çözümü var telaşlandırmayın insanları böyle.

@Rodok Nişancısı Takvimdeki spam etkinliklerden birine tıklayıp Abonelikten Çık butonunu arayın. Bakalım var mı? Ben böyle temizliyordum.

Ya ne virüs kapması hocam atmayın lütfen abonelik eklenmiş virüs gibi gösterir ama değil çözümü var telaşlandırmayın insanları böyle.
Hiçbir hesap eklenmemiş. Sadece takvim etkinliği fakat Webtekno’da sonrasında bu takvim etkinliği başka şeylere de erişim isteyebilir falan diyor.
@Rodok Nişancısı Takvimdeki spam etkinliklerden birine tıklayıp Abonelikten Çık butonunu arayın. Bakalım var mı? Ben böyle temizliyordum.
Spam etkinlik yok. Eklenen takvim zaten UK Holidays diyor. Bildirimler de kapatmıştım.
AFB28218-C1C4-48EE-AFC3-78785F56782A.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı