Çözüldü iPhone 11 abone olunan takvim gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir
Yanlışlıkla reklamda bi' onay seçeneğine tıkladım ve bir takvim üyeliği oluşturdu fakat tıkladıktan sonra ekranda bir yazı çıktı, ne olduğunu hatırlamıyorum ancak direkt hayır dedim. Ona rağmen takvim oluşturdu ve her yolu denememe rağmen iptal edemiyorum. Hesaplar kısmına giriyorum, takvim hesabı yok. Takvime tıklıyorum, iptal etme yok. Ayarlar üzerinden takvime girip iptal etmeye çalışıyorum, yine olmuyor. Galiba o çıkan yazıda hayır dediğim için hesap ekleyemedi. Çünkü bu sorunu yaşayan neredeyse herkes hesabı kaldırarak çözüyor. Ben ne yapmalıyım?

Çözüm
Siz zaten reklamda çıkan onay butonunu reddetmişsiniz. Sanırım bu reddediş sonrası işkillendiniz ki normal. Ülke bazlı Tatiller takvimi iOS’in kendi özelliklerinden birisi ve silemezsiniz. Örneğin UK Holidays aboneliği, Birleşik Krallık’ın tatil günlerini belli ediyor. Kuşkulanmanıza gerek yok. Tikini kaldırıp gizleyebilir ve rahat edebilirsiniz.
Hiçbir hesap eklenmemiş. Sadece takvim etkinliği fakat Webtekno'da sonrasında bu takvim etkinliği başka şeylere de erişim isteyebilir falan diyor.

Spam etkinlik yok. Eklenen takvim zaten UK holidays diyor. Bildirimler de kapatmıştım.

UK holidays silinme seçeneği var mı?

Hiçbir hesap eklenmemiş. Sadece takvim etkinliği fakat Webtekno'da sonrasında bu takvim etkinliği başka şeylere de erişim isteyebilir falan diyor.

Spam etkinlik yok. Eklenen takvim zaten UK holidays diyor. Bildirimler de kapatmıştım.Eki Görüntüle 1293201

Silin onu UK holidaysii.

UK holidays silinme seçeneği var mı?

Silin onu UK holidaysii.
18C70243-21E5-4224-B4CA-2E125647B70D.png
Seçenek yok.

Siz zaten reklamda çıkan onay butonunu reddetmişsiniz. Sanırım bu reddediş sonrası işkillendiniz ki normal. Ülke bazlı Tatiller takvimi iOS’in kendi özelliklerinden birisi ve silemezsiniz. Örneğin UK Holidays aboneliği, Birleşik Krallık’ın tatil günlerini belli ediyor. Kuşkulanmanıza gerek yok. Tikini kaldırıp gizleyebilir ve rahat edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Siz zaten reklamda çıkan onay butonunu reddetmişsiniz. Sanırım bu reddediş sonrası işkillendiniz ki normal. Tatiller takvimi iOS’in kendi özelliklerinden birisi ve silemezsiniz. Bu abonelik, Birleşik Krallık’ın tatil günlerini belli ediyor. Kuşkulanmanıza gerek yok. Tikini kaldırıp gizleyebilir ve rahat edebilirsiniz.
Hocam bazılarına da Japonya tatilleri gitmiş ondan şüphelendim fakat telefon konumu da Birleşik Krallık'ta olduğu için tesadüf olamaz herhalde.

Hocam bazılarına da Japonya tatilleri gitmiş ondan şüphelendim fakat telefon konumu da Birleşik Krallık'ta olduğu için tesadüf olamaz herhalde.
Tam olarak anlattığım gibi, kuşkulanmanıza gerek yok. Herhangi spam bir içeriğe abone değilsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı