iPhone 11 alınır mı?

Dxomark sitesi pek güvenilir değil. Ama 2.5K fiyat senin için fazlaysa S20 FE al geç derim.
Arkadaşım bizzat karşılaştırmış A52'nin kamerası S20 FE'den daha iyiymiş.
Arkadaşın bir daha karşılaştırmazsa iyi olur.
S20 FE kamera olarak kesinlikle A52 modelinden daha iyi. MP değerine aldanmayın. Sensör kalitesi farkı var.

MP değerine aldanmıyorum zaten önemli olan lens kalitesi onu biliyorum. Arkadaşımın yakın bir arkadaşı S20 FE aldı karşılaştırmışlar S20'nin sahibi dahil birkaç kişi daha bunu onaylamış. Kendisi söyledi yalan söylüyorsa bilmiyorum ama neden böyle bir konuda yalan söylesin.

Kanka bir süre kullanırsın sonra çöp uygulamayı desteklemez der ben aynı durumu yaşadım yine de sen bilirsin bak hiç Samsung cihazlarda öyle mi istediğin zaman kullanıyorsun.

Uygulama desteklememe derken nasıl yani anlamadım.

Mesela 9.3.5 sürümü çok eski bir sürüm neredeyse hiçbir şey yüklenmiyor ama Samsung'un en eski Sürümünde bile YouTube destekliyor yine de sen bilirsin zevkler tartışılmaz

Mesela 9.3.5 sürümü çok eski bir sürüm neredeyse hiçbir şey yüklenmiyor ama Samsung'un en eski Sürümünde bile YouTube destekliyor yine de sen bilirsin zevkler tartışılmaz
Hacım dediğin doğru olabilir ama o sürüm çok eski değil mi? Benim bildiğim şuan iOS 15 küsür kullanılıyor güncel. Senin dediğin Android 4.4 sürümünü günümüzde hala kullanmak gibi bir şey.

Bende onu diyorum bir süre sonra kullanamazsın sürümü örnek verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…