iPhone 11 App Store ödeme yöntemi reddedildi

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır bu hatayı alıyordum ama, bugün lazım olduğu için bugün üstüne düşebildim, Twitch indirmem lazım oldu ve indirmek istediğimde şifremi istedi, kartımı doğrulamamı istedi ama sonunda ödeme yöntemi reddedildi dedi. Hadi Twitch paralı olsa neyse kartımda para da var, neden oluyor bu? Sinir krizi geçireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır bu hatayı alıyordum ama, bugün lazım olduğu için bugün üstüne düşebildim, Twitch indirmem lazım oldu ve indirmek istediğimde şifremi istedi, kartımı doğrulamamı istedi ama sonunda ödeme yöntemi reddedildi dedi. Hadi Twitch paralı olsa neyse kartımda para da var, neden oluyor bu? Sinir krizi geçireceğim.
Hangi banka? Kredi kartı mı, banka kartı mı?
Bazı bankalarda 3D secure olmadan işlem yapılamıyor, bazılarında da kullanıcının açması gerekiyor.

Kartınız İnternet'ten alışverişe açık mı?
Kartınızda 5 ya da 10 TL var mı? Ben kartımı kaydederken Google 5 TL çekmişti Papara'nın işlem hakkımda kısmında Kod'u istiyordu o kodu girince 5 TL iade etmişti. Kartta para var dediğiniz için bu yöntem değil.❌
Kartınızı İnternet alışverişlerine açmanız gerekir hangi Banka'yı kullanıyorsunuz?
Kartınız Mastercard mı Visa mı Troy mu altyapısına sahip?
Eğer Troy ise internet alışverişinde "yurt dışı kaynaklı" sitelerde ödeme tamamlanmıyor.
Troy ise Mastercard'ya da Visa destekli kart ile satın almayı deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı