iPhone 11 App Store'a bağlanmıyor

@armat
Sebep? Neden telefonu DFU moduna alacak? DFU (Recovery) moda alınca çözülüyor mu?
hatırladığım kadarıyla ezelden beri bir sıkıntı olduğunda bu tavsiye edilir. iOS'de bazen yaparım, etkisini genel problem yaşamadığım için pek görmedim ama Android'de birçok problemi çözdüğü oluyordu.

ekstrem bir şey olursa belki.... düzeldiyse buna gerek yok, lakin bir zararı da yok.

Bu soruna çözüm bulabilen var mı acaba? Annemin telefonunda hiçbir apple servisine sitesine ulaşılamıyor. Apple müzik icloud apple.com hiçbiri. Diğer hiçbir sitede uygulamada sorun yok

Bu soruna çözüm bulabilen var mı acaba? Annemin telefonunda hiçbir apple servisine sitesine ulaşılamıyor. Apple müzik icloud apple.com hiçbiri. Diğer hiçbir sitede uygulamada sorun yok
Sunucularda ufak bir problem olmuştu sanırım bende, 1-2 saat sonra düzelmişti.

Sunucularda ufak bir problem olmuştu sanırım bende, 1-2 saat sonra düzelmişti.
Bu sunucu problemi olsa keşke. Ancak benim telefonumda apple servislerinde sorun yok. Annemin iphone 6s telefonunda ne güncelleme yapabiliyoruz ne de müzik gibi apple servislerinin hiçbiri çalışmıyor. Kişisel erişim noktasıyla macbook'umu bağladığımda macte de hiçbir apple servisi çalışmıyor. Telefonda 6s için çıkan ios 15.7.x son güncel versiyon yüklü. Bir sertifika problemi ya da vodafone internet ayarları ile ilgili bir problem olabileceğini düşünüyorum. Yarın vakit bulursam vodafone'u arayıp yardım isteyeceğim.

Bu sunucu problemi olsa keşke. Ancak benim telefonumda Apple servislerinde sorun yok. Annemin iPhone 6S telefonunda ne güncelleme yapabiliyoruz ne de müzik gibi Apple servislerinin hiçbiri çalışmıyor. Kişisel erişim noktasıyla MacBook'umu bağladığımda Mac'te de hiçbir Apple servisi çalışmıyor. Telefonda 6S için çıkan iOS 15.7.X son güncel versiyon yüklü. Bir sertifika problemi ya da Vodafone internet ayarları ile ilgili bir problem olabileceğini düşünüyorum. Yarın vakit bulursam Vodafone'u arayıp yardım isteyeceğim.

Sizin durum oldukça ilginç hocam, Apple teknik servis vs götürmeyi deneyebilirsiniz. Sorunu çözerseniz buraya aktarırsanız sonra çözüm arayanlar çözüme ulaşabilir.

Geri
Yukarı