iPhone 11 çizik çıktı

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Umarım koruyucu ekrandadır. Parmağımla geçerken bir anda aşağı inip geri geliyor ve renkleri bozuyor. Ufak fotoğraf eklesem eklerdim. Bu koruyucuda mı telefon ekranında mıdır?

Umarım koruyucu ekrandadır. Parmağımla geçerken bir anda aşağı inip geri geliyor ve renkleri bozuyor. Ufak fotoğraf eklesem eklerdim. Bu koruyucuda mı telefon ekranında mıdır?
Bence koruyucu ekrandadır.

Çıkartırsam yeniden takamam beceriksizim :)

Teşekkür ederim annemde öyle dedi.
Çizikli koruyucu ekranı çıkartın tabi ve takmanızada gerek yok. iPhone 11 gayet korunaklı zaten dikkat edip kullanırsanız.

Çekecek aygıtım yok anlatıyım. Mesela kilit ekranında saat kısmı yeşil 1 kısmının yüzde 25i filan bu kırık kısımda ve bazı yerleri yeşil yine bazı yerleri siyah oluyor.
Hocam aileden birinin telefonunu ödünç isteyip fotoğraf atabilir misiniz? Tam bahsettiğiniz şeyi anlayamadım.

Çekecek aygıtım yok anlatıyım. Mesela kilit ekranında saat kısmı yeşil 1 kısmının yüzde 25i filan bu kırık kısımda ve bazı yerleri yeşil yine bazı yerleri siyah oluyor.
Çok saçma anlattım.

Hocam aileden birinin telefonunu ödünç isteyip fotoğraf atabilir misiniz? Tam bahsettiğiniz şeyi anlayamadım.
Tamam hemen.

Telefon kalitesi çok düşük malesef atıyorum görünürse.

Gözüküyor mu bilmiyorum kamera çok kötü çekmiş ama gözle net oluyor.

Çok saçma anlattım.

Tamam hemen.

Beyazda gözüktüğü üzere renk o çizgi boyunca bir siyah bir beyaz oluyor. Aslında belki normal bir insan sorun etmez ama fiyatı dolayısıyla telefonun artık en ufak şeye takılıyoruz.

Çok saçma anlattım.

Tamam hemen.

Beyazda gözüktüğü üzere renk o çizgi boyunca bir siyah bir beyaz oluyor. Aslında belki normal bir insan sorun etmez ama fiyatı dolayısıyla telefonun artık en ufak şeye takılıyoruz.
Bu telefonda mı kırılmaz camda mı?

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-15_214806453.png
    resim_2024-05-15_214806453.png
    112,5 KB · Görüntüleme: 13
  • resim_2024-05-15_214823482.png
    resim_2024-05-15_214823482.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı