iPhone 11 ekran koruyucu ve kılıf önerisi

MysticVezonTR

Kilopat
Maalesef Türkiye şartlarında çok pahalı olduğu için iPhone 11 ve ben de korumak istediğim için iyi bir ekran koruyucu ve kılıf almak istiyorum. Çok pahalı olmalarını istemem ikisi ayrı ayrı 100TL civarlarında olursa çok iyi olur. Ve de kılıfların çoğu arka kamerayı korumuyor bu yüzden arka kamerayı koruyan da bir koruyucu almam gerek onu da önerirseniz çok sevinirim.

Ekran koruyucu bayiye gidip yapabilirsin kılıf için önerim keçikılıf. Arka kameralar için koruyuca bence gerek yok zaten kılıf koruyor.

Ekran koruyucu bayiye gidip yapabilirsin kılıf için önerim keçikılıf. Arka kameralar için koruyuca bence gerek yok zaten kılıf koruyor.
Bayideki ekran koruyucuların kalitesine güvenmediğim bu konuyu açma gereği duydum. Keçi kılıf dediğiniz ne oluyor acaba?
Spigen Apple iPhone 11 / iPhone XR Cam Ekran Koruyucu GLAS.tR SLIM - 064GL24527 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Hocam bu markayı öneren çok ama bazı arkadaşlar takmakta zorlanmış alırsanız ona göre alın derim. Yine aynı markanın kılıflarına bakabilirsiniz çok çeşit olduğu için bunu alın diyemedim.
Evet araştırırken ben de bunu çok duymuştum ama takması cidden zor mu ya? Bi de damla kısmını korumuyor o veni biraz korkuttu. Kılıflarına da bakmıştım ama o fiyata değer mi bilemedim.

Bayideki ekran koruyucuların kalitesine güvenmediğim bu konuyu açma gereği duydum. Keçi kılıf dediğiniz ne oluyor acaba?

Evet araştırırken ben de bunu çok duymuştum ama takması cidden zor mu ya? Bi de damla kısmını korumuyor o veni biraz korkuttu. Kılıflarına da bakmıştım ama o fiyata değer mi bilemedim.
KILIF

Hocam ben normal cam taktırdım. Kılıf olarakta kamerayı kaplayan arkası şeffaf plastik, ön kısmında yüzüstü düşmelere karşın kenarları çıkıntılı bir kılıf aldım. O yüzden çokta kaliteli ekran koruyucu taktırma gereksinimi duymadım. 2'si toplamda 60 ₺'ye mal oldu (Kılıf: 40₺ - Ekran Koruyucu: 20₺).

Ben kendim kullanıyorum 5 tane aldım tam oturuyor boşluk falan yok gerçekten kaliteli yapmışlar. Kötü olsa veya kullanmasam önermem zaten.
El hissiyatı nasıl hocam peki?
Hocam ben normal cam taktırdım. Kılıf olarakta kamerayı kaplayan arkası şeffaf plastik, ön kısmında yüzüstü düşmelere karşın kenarları çıkıntılı bir kılıf aldım. O yüzden çokta kaliteli ekran koruyucu taktırma gereksinimi duymadım. 2'si toplamda 60 ₺'ye mal oldu (Kılıf: 40₺ - Ekran Koruyucu: 20₺).
Peki kamera kısmını da koruyor mu hocam kılıf. Varsa fotoğraf bana da fikir vermiş olursunuz hem.

Geri
Yukarı