iPhone 11 ekran koruyucu ve kılıf önerisi

Peki kamera kısmını da koruyor mu hocam kılıf. Varsa fotoğraf bana da fikir vermiş olursunuz hem.
Bu şekilde hocam gayet hoşuma gitti kenar kısmınlarındaki tasarım filan. Arkası şeffaf bu arada tekrar söyliyim.
ip11klf.jpeg

ip12klf.jpeg

2 sorum daha olacak. Birincisi: Ekran koruyucunuz telefonun damla kısmını kapatmıyor ama siz şuana kadar bir sorun yaşadınız mı bu konuda? İkinci olarak da Nano ekran koruyucu hakkında ne düşünüyorsunuz bir bilginiz var mı?
1-) Ben bir sorun yaşamadım ancak üstüne camla kapladığımızda "Kameranın kalitesini düşürür" düşüncesiyle kaplatmadım.

2-) Nano ekran koruyucusunu 3 sene önce aldığım Galaxy A6 cihazımda 3 sene boyunca kullandım. Şans mıdır bilmiyorum fakat defalarca düşürdüğüm oldu ve çizik bile olmadı. Gayet sağlam. Çokta büyütülcek bişey değil ama zamanla oluşan çizikler haricinde başka bir sorunum olmadı. Onlarda dikkatli bakmadığınız sürece belli olmuyor. Şuanda telefonum kardeşimde o da hala aynı ekran koruyucuyu kullanıyor. Bulabilseydim şuanki telefonumada yaptıracaktım.

1-) Ben bir sorun yaşamadım ancak üstüne camla kapladığımızda "Kameranın kalitesini düşürür" düşüncesiyle kaplatmadım.

2-) Nano ekran koruyucusunu 3 sene önce aldığım Galaxy A6 cihazımda 3 sene boyunca kullandım. Şans mıdır bilmiyorum fakat defalarca düşürdüğüm oldu ve çizik bile olmadı. Gayet sağlam. Çokta büyütülcek bişey değil ama zamanla oluşan çizikler haricinde başka bir sorunum olmadı. Onlarda dikkatli bakmadığınız sürece belli olmuyor. Şuanda telefonum kardeşimde o da hala aynı ekran koruyucuyu kullanıyor. Bulabilseydim şuanki telefonumada yaptıracaktım.
Çizik konusunda iyiymiş ozaman hocam. Ben zaten koruyucumun çizilip çizilmemesini çok takmam kafaya. Benim için koruyucuya olan olsun da telefona bi şey olmasın bu önemli. Peki nano ekran darbelere, düşüşlere normal cama göre nasıl, daha dayanıklı mı yoksa daha kötü mü?

Bayideki ekran koruyucuların kalitesine güvenmediğim bu konuyu açma gereği duydum. Keçi kılıf dediğiniz ne oluyor acaba?

Evet araştırırken ben de bunu çok duymuştum ama takması cidden zor mu ya? Bi de damla kısmını korumuyor o veni biraz korkuttu. Kılıflarına da bakmıştım ama o fiyata değer mi bilemedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani bu videoya bakılırsa takması gayet basit ama yapamayanlar illa ki çıkıyor yapamayınca da çöp olabiliyor ekran koruyucu. Başka bir marka alsanız da aynı zorlukta olur diye düşünüyorum.

Çizik konusunda iyiymiş ozaman hocam. Ben zaten koruyucumun çizilip çizilmemesini çok takmam kafaya. Benim için koruyucuya olan olsun da telefona bi şey olmasın bu önemli. Peki nano ekran darbelere, düşüşlere normal cama göre nasıl, daha dayanıklı mı yoksa daha kötü mü?
Hocam kılıfında önemli etkenleri oluyor. Yüz üstü darbelere karşı kenarları çıkıntılı kılıf almanızı tavsiye ederim. Bu konular birazda şansa bağlı nasıl olsa.

Geri
Yukarı