iPhone 11 ekranında nokta ve çizgiler var

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Muhtemelen ölü piksel. Sol üstte çizgi ve noktalar halinde siyah ve kırmızı şekilde bir çok tane var. Gözle görülür büyüklükte, aşırı rahatsız etmiyor ama bunu gidermenin bir yolu var mıdır? Telefonun garantisi bitti.

Daha sonradan büyüme gibi bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya Bakabilirsin Çoğu Kişi Aynı Sorunu Yaşıyor

Böyle bir kaynak olamaz. Attığınız yer iPhone 11'in ölü pikselini geç bir sürü iPhone modeli ile ilgili yaşanan başka sorunları barındırıyor daha çok.

Hakikati söyleyeyim. Panellerde ölü piksek diye bir kronik sorun olmaz. Panellerin üretimlerindeki kalitesizlikten kaynaklı fabrikadan çıkma ölü pikselli olma ihtimali olabiliyor sadece. Ona da telefonlarda rastlamadık 🙂

@NipponChemiConKYCap
Piksel olarak değil ama o cihazın ekranının sıkıntılı olduğunu size doğrulayabilirim, 3 defa servisten ücretsiz ekran değişimi yapıldı ısrarla aynı sorun karşıma çıktı 4'te cihaz değişimi yapıldı yine çıktı. Sonraki değişimleri servis reddedince tüketici heyetine başvurdum yeniden sıfır cihaz aldım ve onu satarak kurtuldum. Ekranlarını kontrol ettiğimde çevremdeki 11'lerdende aynı çizgileri bulabiliyorum, görseli internetten buldum ama bende de aynı şekilde üst köşelerde oluyordu keza son değişim evrağını da paylaşıyorum.
1712645739194.png
IMG_0058.png

@NipponChemiConKYCap
Piksel olarak değil ama o cihazın ekranının sıkıntılı olduğunu size doğrulayabilirim, 3 defa servisten ücretsiz ekran değişimi yapıldı ısrarla aynı sorun karşıma çıktı 4'te cihaz değişimi yapıldı yine çıktı. Sonraki değişimleri servis reddedince tüketici heyetine başvurdum yeniden sıfır cihaz aldım ve onu satarak kurtuldum. Ekranlarını kontrol ettiğimde çevremdeki 11'lerdende aynı çizgileri bulabiliyorum, görseli internetten buldum ama bende de aynı şekilde üst köşelerde oluyordu keza son değişim evrağını da paylaşıyorum.
Eki Görüntüle 2163471Eki Görüntüle 2163474

Bu ölü piksel değil ve evet böyle bir sorun olabilir bunda sıkıntı yok.

Ben sadece ölü pikseli kastetmiştim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı