İphone 11 en hızlı ne kadara satılır?

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, telefonumu satmak istiyorum ve fazla beklemek de istemiyorum. Nothing Phone almak istiyorum, ondan dolayı satıyorum.

Garantisi bitti, 128GB ve pil sağlığı %83. Kutusu ve faturası var, sizce ne kadara satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün sıfır kapalı kutu iPhone 11 için 15-18 arasında fiyat aldım. İnsanlarla uğraşmak istemediğim için telefonculara sormuştum. Aciliyetiniz olduğunu belli ederseniz 10 bine almak ister alıcı da telefoncu da. Sarı sitede 15-17 bin tl arası yazarsanız muhtemelen 1-2 haftaya satılır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, telefonumu satmak istiyorum ve fazla beklemek de istemiyorum. Nothing Phone almak istiyorum, ondan dolayı satıyorum.

Garantisi bitti, 128 GB ve pil sağlığı %83. Kutusu ve faturası var, sizce ne kadara satabilirim?

16-17k'ya alıcısı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün sıfır kapalı kutu iPhone 11 için 15-18 arasında fiyat aldım. İnsanlarla uğraşmak istemediğim için telefonculara sormuştum. Aciliyetiniz olduğunu belli ederseniz 10 bine almak ister alıcı da telefoncu da. sarı sitede 15-17 bin tl arası yazarsanız muhtemelen 1-2 haftaya satılır.
Teşekkür ederim 18'den koyayım o halde bakalım kaça teklif gelecek 1 hafta içinde

Yeni konular

Geri
Yukarı