iPhone 11 eskidi mi?

ysfakbyr06

Hectopat
iPhone 11 çıkalı 4 sene oldu. Halen alınır mı? En ucuz iPhone 11 olduğu için almak istiyorum ama güncellemesi bitecek.

Fiyat konusunda hak etmiyor, ülkemiz şartları malum yarından daha ucuz şu an. Alınabilir.

Güncellemesinin biteceğini kim söyledi? Evet 4 senelik bir cihaz ama daha uzun yıllar güncelleme alır. Samsung alternatifi istemezsen iPhone 11 hala alınabilir bir telefon. Fiyatı konusunda yorum yapmıyorum, malum şartlar belli.

iPhone 11 çıkalı 4 sene oldu. Halen alınır mı? En ucuz iPhone 11 olduğu için almak istiyorum ama güncellemesi bitecek.

Bence eskimedi hala kullanılabilir ErenYnin dediği gibi sizi 2 3 sene rahat tutar hatalarla eski sürüm falan derse yavastan değiştiribilirsiniz

Bize göre hala eskimiş değil yurt dışında yani gelişmiş ülkelerde belki yavaştan eskimeye başlamış olarak görünüyor olabilir.

Ekranından nefret ediyorum iPhone 11'in. iPhone 12'nin o köşeli tasarımı Ceramic Shield beni mest ediyor ama iPhone 11 bana çok eski gelmeye başladı artık. iPhone Xs Max tercih edilebilir. Tek eksisi aralarında bir sene var güncelleme açısından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…