iPhone 11 eskidi mi?

Model dışında teknoloji olarak da eskidi. İPhone 11 ile 12 arasında çok fark var. Şimdiki durumda İPhone 11 fiyatını hak etmiyor. (Sadece Apple tarafına baksak bile hak etmiyor)

Benim annem 8 senelik iPhone 6 kullanıyor. Güncellemeyi yeni durdurdu Apple. iPhone 11 en az 4 sene daha güncelleme alır.

iPhone 11 çıkalı 4 sene oldu. Halen alınır mı? En ucuz iPhone 11 olduğu için almak istiyorum ama güncellemesi bitecek.

Çıkalı 4 değil 3 yıl oldu. iPhone 11 2 tane daha büyük güncelleme alacak. 2 güncelleme+3 yıl uygulama desteği ile 5 yıl götürür. iPhone 11'i 0 yerine ikinci el almanı tavsiye ederim.

iPhone 11 çıkalı 4 sene oldu. Halen alınır mı? En ucuz iPhone 11 olduğu için almak istiyorum ama güncellemesi bitecek.

Hocam yaş olarak eskidi sayılır ama hala performansı iyi, kullanılabilecek bir derecede. Bu arada güncelleme desteğinin kesilmesine daha çok var (en az 2-3 yıl falan.) Diyelim kesildi, kesilmesi çok bir sorun ifade etmez çünkü en az 3-4 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak ve diyelim iPhone 11'in güncelleme desteği iOS 18-19'dayken bitti, ama hala uzun bir süre güncel bir sürüm olacak (anlamadıysanız örnek: Mesela iOS 12 çok eskidi ama iOS 14 hala daha güncel bir sürüm sayılır hala çoğu uygulama destek veriyor.)

Ben daha bu sene aldım yaklaşık 4 ay falan oldu ve çok memnunum her ihtiyacımı karşılıyor. Gün içinde şarj etme fırsatım olduğu için şarjı da sıkıntı olmuyor benim için. Bence hiç de eskimedi.

Geri
Yukarı