iPhone 11 fiyat farkları

thecaptainsleepy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, son günlerde iPhone 11 (128 GB) almayı düşünüyorum. İnternet üzerinden farklı satıcılara baktığımda farklı fiyatlar gördüm. Örneğin: Teknosa bu telefonu 8,100TL'ye satıyor. Ancak, Apple bu telefonu 8,449TL'ye satıyor. Durum böyle olunca aşağıdaki sorular aklıma takılıyor:
  • Apple Store'dan almak daha mı mantıklı, neden?
  • Teknik servis farkı var mı?
  • Kutu içeriği mi farklı?

Hiçbir farkı yok, Apple Türkiye Garantili yazdığı sürece istediğin yerden alabilirsin. Kutu içeriği olarak ise artık zaten aksesuarsız modeller bulunuyor piyasada, aksi yazmadıkça kutudan yalnızca Type-c to Lightning kablo çıkar.

Merhaba, son günlerde iPhone 11 (128 GB) almayı düşünüyorum. İnternet üzerinden farklı satıcılara baktığımda farklı fiyatlar gördüm. Örneğin: Teknosa bu telefonu 8, 100TL'ye satıyor. Ancak, Apple bu telefonu 8, 449TL'ye satıyor. Durum böyle olunca aşağıdaki sorular aklıma takılıyor:
  • Apple Store'dan almak daha mı mantıklı, neden?
  • Teknik servis farkı var mı?
  • Kutu içeriği mi farklı?

Hocam internetten almayacaksınız anladığım kadarıyla ama bu çok büyük bir hata olur.

12 mini (birçok özelliğiyle 11'den çok daha iyi.) 8000 TL'ye satılıyor.
11 bildiğim kadarıyla 7000 gibi bir fiyata satılıyor.

Hocam internetten almayacaksınız anladığım kadarıyla ama bu çok büyük bir hata olur.

Önceden iPhone SE (2. Nesil) almayı düşünüyordum ancak alacağım telefonun ekranının büyük olmasını istediğim için iPhone 11 ile değiştirdim fikrimi. iPhone 12 Mini almazsam ne gibi bir pişmanlık yaşarım, teknik özellikler ekran boyutu farkını karşılıyor mu?

Kurumsal bir satıcıdan almak istiyorum ve orada iPhone 12 Mini için fiyatlar 9,000TL'den başlıyor. Bu kadar çıkmak istemiyorum, iPhone 11 alacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı