iPhone 11 geniş açı modunda videolar bulanık oluyor

Ratonelu00

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER
İşlemci: RYZEN 7 2700X
Ram: 16 GB (8*2) 3200 MHZ
Anakart: ASUS PRİME B450M-K
Depolama: 480 GB SSD-500 GB HDD
İnternette araştırdım ancak konuyla ilgili bir çözüm bulamadım normal kamerada video kısmında sıkıntı yok ancak geniş açı kameraya geçince videolar inanılmaz bulanıklaşıyor.

Geniş açıda görüntü kalitesi ve FPS düşüyor diye biliyorum onu sağ üstten ayarlamalısın 1080p 30 FPS ya da 4K 60FPS gibi değişiyor geniş açıda 4K 60 FPS çekmiyor videoları maalesef.

Düşük FPS ile yüksek kalite çekebilirsin ama akıcı olmaz.

İnternette araştırdım ancak konuyla ilgili bir çözüm bulamadım normal kamerada video kısmında sıkıntı yok ancak geniş açı kameraya geçince videolar inanılmaz bulanıklaşıyor.

Geniş açı kamerasını silmeyi deneyebilirsiniz. Bu normal bir durum. Yine de bir video atma şansınız varsa güzel olur.

Geniş açı kamerası gündüz video çekiminde başarılı. Gece sensörün ufak olmasından dolayı ışık alamadığı için video kalitesi vasatın altında oluyor. Senin kamera lensinin kirli olmasından dolayı olabilir. Gözlük bezi ile kamera lenslerini silmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı