iPhone 11 iade edip 2. el S22 almak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan Vlx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 831
Merhaba arkadaşlar, Amazon üzerinden iPhone 11 aldım. İade hakkım bulunuyor. Apple kullanıcısı değilim, daha önce Android de Apple da kullandım ikisine de yabancı değilim. Sizce iade edip ikinci el temiz S22 alınır mı?

Sosyal medya ağırlıklı bir kullanım varsa iPhone 11 le devam etmeni tavsiye ederim. Sosyal medya ile işim olmaz telefondan film, dizi izlerim, 120Hz akıcılığı olsun dersen S22 almanı tavsiye ederim. Büyük ekran ve 1-1, 5 saat fazla batarya performansı için S21 FE de alabilirsin.

S22'nin 2. el olması düşündürtüyor yoksa S22, IP11'i katlar. Bence kesin iade et, zaten 11'den S22'ye geçtiğin ilk saatler ekran kalitesi farkından doğru bir şey yaptığını anlayacaksın.

S22'nin 2. el olması düşündürtüyor yoksa S22, IP11'i katlar. Bence kesin iade et, zaten 11'den S22'ye geçtiğin ilk saatler ekran kalitesi farkından doğru bir şey yaptığını anlayacaksın.

Tek tereddütüm ekran süresi ve kullanım ömrü.

Tek tereddütüm ekran süresi ve kullanım ömrü.
Ekran süresi olarak ip11 ile s22 yakın, ki ip11 720p 60hz ekran çalıştırıyor. Kullanım ömrü olarak S22 daha güncel bir cihaz ve Samsung güncelleme ve destek konusunda eskisinden çok daha iyi, özellikle S serisinde. Ip11 ile yakın zamanda biter güncelleme destekleri, ki doğrusu eski iphone'lara son ios sürümlerinin yüklenmesini önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı