iPhone 11 için 18-20W şarj adaptörü önerisi

Orijinal almak da kafamda var aslında. Ben de gördüm o ürünü ama satıcı HB değil şu an. O biraz düşündürdü.
Sağ taraftan seçebiliyorsunuz. 229 TL'ye Hepsiburada da satıyor. Bu fiyata adaptör alınacaksa Apple, Spigen ve Anker gibi markalar tercih edilmeli. Daha pahalı adaptörlerde Type-C desteği var. Ayrıca boyutları daha küçük. Soğutma da daha iyi oluyor.
Hocam, 1 hafta önce ben 12 mini için adaptör bakıyordum, bu ürünün yorumlarında birkaç kişi orjinal adaptör olmadığını belirtmiş ve bu canımı sıktı. 60 lira fazla verip Apple'ın kendi sitesinden aldım.
Sahte ürünler oldukça çok. Satıcıyı Hepsiburada olarak seçince pek sorun olmuyor. Diğer satıcılardan alınacaksa daha dikkatli orijinallik kontrolü yapmak ve gerekirse şikayette bulunmak gerekiyor. Hoş, o kadar uğraşmaktansa doğrudan Apple'dan da satın alınabilir.

Sağ taraftan seçebiliyorsunuz. 229 TL'ye Hepsiburada da satıyor. Bu fiyata adaptör alınacaksa Apple, Spigen ve Anker gibi markalar tercih edilmeli. Daha pahalı adaptörlerde Type-C desteği var. Ayrıca boyutları daha küçük. Soğutma da daha iyi oluyor.

Sahte ürünler oldukça çok. Satıcıyı Hepsiburada olarak seçince pek sorun olmuyor. Diğer satıcılardan alınacaksa daha dikkatli orijinallik kontrolü yapmak ve gerekirse şikayette bulunmak gerekiyor. Hoş, o kadar uğraşmaktansa doğrudan Apple'dan da satın alınabilir.
Yani 100 liralık olan spigen de benim işimi görecek ama ısınır anladığım kadarıyla. Son olarak, sizce hangisini seçmeliyim ? Iphone'u orjinali gibi şarj etsin, uzun süre götürsün ve ısınma sorunu yaşatmasın ?
Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
@Tim Ekstra teşekkür ederim, Spiegen PowerArc siparişini verdim dün gece. Hem miniliği hem de ısınmıyor olması tercih sebebim oldu umarım öyledir :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı