iPhone 11 için adaptör ve aksesuar önerisi

Hocam arkadaşların dediği gibi adaptörü şansa bırakmayıp almışken orijinalini alacağım. Ama ekran koruyucu nasıldır? Parmağın akıcı kayması çok önemli benim için.
Attığım şarj aletleri çakma Çin malı ürünler değil. Yine de siz bilirsiniz. Ama ben 7 8 senedir Aliexpress'ten aldığım şarj aletlerini kullanıyorum. Tabii ki yalnızca kaliteli olanları.

Ekranda akıcılık istiyorsanız mat ekran koruyuculara bakın derim. Çünkü hiçbiri ekran koruyucusuz hali kadar akıcı olmuyor.

Hocam arkadaşların dediği gibi adaptörü şansa bırakmayıp almışken orijinalini alacağım. Ama ekran koruyucu nasıldır? Parmağın akıcı kayması çok önemli benim için.
@Leka @asdo @MacTavish53 Sizler iPhone 11 kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla o yüzden size bir sorum olacak: Telefonunuzu nasıl şarj etmeye özen gösteriyorsunuz? Bazıları %20'de takıp %90'da falan çıkarıyorlar. Sizin böyle dikkat ettiğiniz veya önerdiğiniz bir kullanım senaryosu var mıdır?
80den sonra ypay zeka kacta sarjdan cektiginizi vs ogrenip ona gore ayarliyor. Mesela sabah 9da sarjdan cekiyorsam sarjim saat 9da %100 oluyor. 9a gelene kadar sarji yavaslatiyor. Bana gunluk yettigi icin rutinim boyle. Gece takip sabah cekiyorum.

80den sonra ypay zeka kacta sarjdan cektiginizi vs ogrenip ona gore ayarliyor. Mesela sabah 9da sarjdan cekiyorsam sarjim saat 9da %100 oluyor. 9a gelene kadar sarji yavaslatiyor. Bana gunluk yettigi icin rutinim boyle. Gece takip sabah cekiyorum.
Ozaman gece takıp sabah şarjdan çıkarmak herhangi bir zarar vermiyor değil mi? Peki gün içinde şarj etmek istesek nasıl yapmalıyız?
Bir de telefon şarjdayken telefonu kullanmak hala daha zararlı mı?

Ozaman gece takıp sabah şarjdan çıkarmak herhangi bir zarar vermiyor değil mi? Peki gün içinde şarj etmek istesek nasıl yapmalıyız?
Bir de telefon şarjdayken telefonu kullanmak hala daha zararlı mı?
Hocam ilk sorunuz zarar vermiyor. Ben gun icinde takiyorsam tam dolana kadar cikarmiyorum, gece takmayip diger gun aksama kadar kullanmaya calisip normal rutine bindiriyorum yine. Son olarakta zarari oldugunu dusunmuyorum ama arastirsaniz iyi edersiniz. Simdiden gule gule kullanin.

Yeni konular

Geri
Yukarı