iPhone 11 için hızlı şarj kablosu önerisi

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
İyi Sosyaller,
iPhone 11 kullanıyorum ve yeni bir Mcdodo 18W şarj başlığı aldım. 3A bir Spigen kablom var fakat başlığın üzerinde en fazla 1.20 Amper görüyorum. Kablonun girişi USB. Acaba C-Type bir kablo almam mı gerekiyor? Ve kaç Amperlik bir kablo almam gerekiyor?

18W’a erişmek için ne yapmam gerekiyor? Önerilere açığım.

Mcdodo ürünü ise şu;
Mcdodo 2USB Pd3.0 18W Quick şarj Adaptörü, Siyah mcdodo 2Usb Pd3.0 18W Quick Şarj Adaptörü, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Yapman gereken şey öneri alman değil iPhone 11'in orijinal şarj adaptörünün ve kablosunun watt değerine bak aynı watt değerine sahip yorumları ve incelemeri bol olan bir ürün alman yeterlidir.

9V/2A olmalı. Adaptörünüz 1A
Yapman gereken şey öneri alman değil iPhone 11'in orijinal şarj adaptörünün ve kablosunun watt değerine bak aynı watt değerine sahip yorumları ve incelemeri bol olan bir ürün alman yeterlidir.
Pek anlamıyorum bu konuları. Sizin ürün öneriniz varsa görmek isterim.
9V/2A olmalı. Adaptörünüz 1A.
Yani hızlı şarj için ne yapmam lazım tam olarak?

Adaptör 18W değerini bir cep telefonu için veremez. En azından Amazon'daki verilerine göre. Farklı adaptör kullanılabilir.
Nasıl veremez hocam anlayamadım. Telefon 18W şarjı destekliyor? Adaptör bu oranda değil mi?

Nasıl veremez hocam anlayamadım. Telefon 18W şarjı destekliyor? Adaptör bu oranda değil mi?
Amazon'da 1 Amper yazılıydı. Veremez 1 Amper ise.

Farklı bir siteden baktığımda 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A yazılmış. verebiliyor yani.

Bunlar iş görürler diye düşünüyorum.

Amazon'da 1 Amper yazılıydı. Veremez 1 Amper ise.

Farklı bir siteden baktığımda 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A yazılmış. Verebiliyor yani.

Bunlar iş görürler diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim peki sizce Amazon'daki bilginin farklı girilmesi yanlış bilgi olmuyor mu? Bir de diyelim bu kabloyu aldım fakat aynı durum söz konusu sizce sorun nerede olabilir?

Teşekkür ederim peki sizce Amazon'daki bilginin farklı girilmesi yanlış bilgi olmuyor mu? Bir de diyelim bu kabloyu aldım fakat aynı durum söz konusu sizce sorun nerede olabilir?

Sorun olduğunu düşünmüyorum. Kağıt üstündeki değerleri doğrudan görmek her zaman mümkün olmuyor ne de olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı