iPhone 11 için şarj kablosu önerisi

129592

Kilopat
Arkadaşlar fotoğraftaki gibi şarj kablomun uclari yandi şarj ediyor ama stabil olduğunu sanmiyorum ondan yeni şarj kablosu almak istiyorum aple sitesinden orijinal mi alayim? Çok fark eder mi kablo? Orijinal Apple'in sitesinde 600 digerleri 150 falan. Bazilari adaptor orijinalse kablonun onemli olmadiğini soyluyorda ondan kafama takildi.

Dosya Ekleri

• IMG_2329.jpeg
    IMG_2329.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fotoğraftaki gibi şarj kablomun uclari yandi şarj ediyor ama stabil olduğunu sanmiyorum ondan yeni şarj kablosu almak istiyorum aple sitesinden orijinal mi alayim? Çok fark eder mi kablo? Orijinal Apple'in sitesinde 600 digerleri 150 falan. Bazilari adaptor orijinalse kablonun onemli olmadiğini soyluyorda ondan kafama takildi.

Anker yan sanayi değil mi orijinalden nasıl daha iyi?

Yan sanayi ayni malin orijinal olmayan sekilde uretimi demek. Anker nasil yan sanayi oluyor? MFI lisansi var zaten kabloda.

"MFI, Made for iPod, iPad, iPhone kelimelerinin kısaltmasıdır. Farklı markalar ürettikleri şarj aletlerini Apple standartlarına uygun hale getirdiklerinde herhangi bir sorun olmadan şarj aletleri kullanılabilmektedir. İşte MFI lisansıda bu durumda devreye girer. Markaların ürettikleri şarj cihazlarını Apple standartlarına uygun olarak ürettiklerini gösteren ve sadece Apple tarafından verilen belgedir MFI lisansı."

Geri
Yukarı